• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Poniatową

(117)
  • Działka Opole Lubelskie

    Opole Lubelskie

    • 220 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Opolu Lubelskim pod budownictwo mieszkaniowe w okolicach ul Polnej o pow 5800 m2 prąd na miejscu, woda, kanalizacja, gaz około 150 m Ładne ciche miejsce jednoc...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 3 999 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 13 790 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wspaniały zabytkowy pensjonat w sercu Kazimierz Dolnego - Perły Renesansu.Cena do negocjacji !!!Posiadłość zbudowana z kamienia otoczona zielenią, 300 metrów od rynku.W pobliżu par...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przepiękna willa w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.Nieruchomość jest dobrze prosperującym pensjonatem mieszczącym się w bardzo atrakcyjnym punkcie Kazimierza Dolnego - miejsca o niepow...

  • Dom Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 350 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 14 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Willa  w Kazimierzu Dolnym o niepowtarzalnym klimacie.Cena do negocjacjiZ posesji rozpościera się przepiękny widok na panoramę Kazimierza Dolnego.Obiekt aktualnie pełni funkcję pen...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Świetnie prosperujący ośrodek położony  w niesamowicie pięknej i urokliwej okolicy.Znajduje się 10 min od Nałęczowa, 25 min od Kazimierza Dolnego oraz 30 min od centrum Lublina. Do...

  • Dom Wojciechów rynek pierwotny ul.

    Wojciechów

    • 1 490 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży wolnostojący dom w urokliwej i cichej okolicy z mnóstwem miejsc do spacerów. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, dzięki świetnie harmonizującym się z otoczeniem lase...

  • Wynajmę budynek pod lokale usługowe

    Nałęczów

    • 18 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę cały budynek pod lokale usługowe. Powierzchnia budynku 395m, powierzchnia działki 1 270 m2. Działka ogrodzona w pełni monitorowana z dużym parkingiem. Dodatkowo poza ogrodz...

  • Dom Bełżyce ul.

    Bełżyce

    • 480 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w centrum Bełżyc o powierzchni 130m2, działka 236m2.Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej, obecnie na parterze budynku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Kraczewice Rządowe

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Kraczewicach Rządowych. Wszystkie media w pobliżu. Niedaleko szkoła podstawowa oraz sklepy.

  • Działka budowlano-inwestycyjna

    Opole Lubelskie

    • 650 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wskazany plac o powierzchni 7000 mkw składa się z dwóch działek 250 i 251/2 z bezpośrednim dostępem do nowo budowanej ulicy Owocowej. Kształt zbliżony do kwadratu. Istnieje możliwo...

  • Dom/rezydencja/pensjonat z działką przy wąwozie w Kazimierzu Doln...

    Kazimierz Dolny

    • 2 200 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni całkowitej 574m2, użytkowej 358m2. Powierzchnia parteru - 204m2. W skład wchodzi widna kuchnia, duży, przestronny salon, gabinet, dw...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę-Kraczewice

    Kraczewice Prywatne

    • 299 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane (ziemia klasa trzecia), z częściowym uzbrojeniem (kanalizacja, prąd, światłowód). Dwie działki sąsiadujące ze sobą (637 i 638), znajdujące się w...

  • Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)
    Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)

    Wojciechów

    • 190 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Wojciechowie kol. 5 w malowniczej części płaskowyżu nałęczowskiego. Działka porośnięta jest około 20 letnimi samosiejkami (głównie brzozami), któr...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Opole Lubelskie

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne mieszkanie do wynajęcia na 2 piętrze w centrum miasta polecam

  • Działka do sprzedania
    Działka do sprzedania

    Opole Lubelskie

    • 300 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, pod budownictwo wielomieszkaniowe (bloki) o powierzchni 5.800 m² w Opolu Lubelskim w pobliżu ul. Polnej. Energia elektryczna i dobry dojazd z trzech kie...

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 5 348 000 zł cena
    • 26 740 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podlega całość działki 26 740 M2 cena za 1m2 200 zł II wariant możliwość wydzielenia 4 odrębnych działek - cena za 1 m2 -250 zł Najważ...

  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako usługi turystyki. Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podl...

  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • 1 / 3
    54a dz. budowlanej pod samym Lublinem.

    Panieńszczyzna

    • 590 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana położona w Panieńszczyźnie. Nieruchomość ze względu na wielkość oraz atrakcyjne położenie, stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.Właściwości fizyczne: -...

  • Wola Przybysławska 77 ar

    Wola Przybysławska

    • 220 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola PrzybysławskaDziałka:- areał: 77 ar- przeznaczenie: budowlana - droga: asfaltowa- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskaWymiary:- szerokość: 30 m - głębokość: 231 m...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Działka na wzgórzu z niepowtarzalnymi widokami

    Moszenki

    • 215 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasyPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17. P...

  • Działka, Wola Przybysławska, 18 178 m2

    Wola Przybysławska

    • 199 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej – blisko Lublina i trasy S17Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w malownicz...

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Działka budowlana 94 ar
    1 / 7
    Działka budowlana 94 ar

    Bogucin

    • 250 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 94 ar w pobliżu trasy S-17 w miejscowości Bogucin bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej pozostałe informacje udzielę telefonicznie .

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • LOKALE DO WYNAJĘCIA
    1 / 8
    LOKALE DO WYNAJĘCIA

    Abramów

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokale ok.60m2 na drobną działalność, biuro lub inne drobne usługi w centrum w Abramowa w budynku dwu kondygnacyjnym wszystkie media . Mile widziane...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów
    1 / 5
    Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów

    Przybysławice

    • 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dla swojego biznesu terenu pod usługi w dobrej cenie? A może poszukujesz dużej działki budowlanej pod mieszkalnictwo rolnicze? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS DZIAŁKI ORAZ...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...