• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Poniatową

(117)
  • Siedlisko w Sadurkach

    Sadurki

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UROCZY DOMEK + 1600 M2 DZIAŁKISiedlisko blisko Nałęczowa. Tylko 6 min jazdy samochodem od Nałęczowa!! 30 min do Puław 30 min do LublinaSiedlisko zabudowane po...

  • Działka budowlano-usługowa - Nałęczów, ul.Wójcika

    Nałęczów » ul. Wójcika

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowejPierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki doja...

  • Działka budowlana (WZ) wszystkie media.

    Sadurki

    • 165 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Oferta TYLKO w Biurze KNC CITY *Ładna działka budowlana blisko Nałęczowa (4,7 km) i Lublina (17 km)SADURKI : polecam do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną o pow. 1088 m² z...

  • Działka inwestycyjna 35 ha w Celejowie /Wąwolnica

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomi...

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie
    1 / 16
    Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie

    Witoszyn

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesujące siedlisko w powiecie puławskim, w miejscowości Witoszyn, województwo lubelskie, położone 10 km od Kazimierza Dolnego. Składa się z działek gruntów o obsza...

  • Działka przemysłowa Bełżyce
    1 / 5
    Działka przemysłowa Bełżyce

    Bełżyce

    • 440 000 zł cena
    • 3 847 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA POD HANDEL. USŁUGI, PRZEMYSŁ, ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA W BEŁŻYCACH Idealna pod komis samochodowy, przychodnię, skład opału, pod działalność branży logistycznej. Pole...

  • Dom 250 m2 w Opolu Lubelskim na sprzedaż
    1 / 16
    Dom 250 m2 w Opolu Lubelskim na sprzedaż

    Opole Lubelskie

    • 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży,4-ro kondygnacyjny, luksusowy, wolnostojący dom o powierzchni 250 m2 z przylegającym garażem, na prostokątnej działce o powierzchni 425m2-. Jest wykończony elegancko i ze sm...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Działka 35 ha z ruinami papierni w Celejowie.

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne w malownicze...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...

  • Działka 2,15 ha z potencjałem koło Nałęczowa.

    Chruszczów

    • 590 000 zł cena
    • 20 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubels...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Mieszkanie Nałęczów, ul. Partyzantów

    Nałęczów » ul. Partyzantów

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Nałęczów,ul. Partyzantów, 3 pokoje, 59m2, Opis mieszkania: - piętro 3/3- powierzchnia mieszkania: 58,7 m2- salon 20m2 - pok0je 10-12m2- kuchnia widna i oddzielna- łazi...

  • Magazyn, Łaziska, Opole Lubelskie, 525m2, 25 ar

    Łaziska

    • 500 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, Łaziska, Opole LubelskieBudynek:- 525 metrów powierzchni użytkowej- parterowy- murowany- wolnostojący- lata 70-te- wysokość 3,4m- be...