• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Klementowice

(1)
  • Działka o pow. 4,6 ha w Klementowicach gm. Kurów.

    Klementowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 46 160 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj. lube...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza
    1 / 14
    Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza

    Parchatka

    • 250 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano - rolna w Parchatce okolice Kazimierza Dolnego nad Wisłą 63 ary o szerokości 22m. 480/1 obsadzona wokół przy płocie sosną afrykańską , jeden właściciel i...

  • Dwa domy, działka 7400 m kw. w Końskowoli.

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania oraz drugi do remontu na działce 7400 m kw. przy ul. Lubelskiej w Końskowoli pow. puławski.Dom:-powierzchnia użytkowa 110 m kw.-na działce w...

  • Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka
    1 / 16
    Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka

    Parchatka

    • 55 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, w trakcie zamiany na budowlaną. Blisko Wisły. Blisko wałów i z parkingiem. Ścieżki rowerowe blisko działki. Blisko ruchliwej drogi. Cena do dogadania. Mamy też drug...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grabówki

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlano-usługowa w Końskowoli gm. Puławy

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 590 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 3000 m2-kształt prostokąt...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chrząchów

    • 1 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka 22 MN 1072 m2 w Końskowoli gm. Puławy.

    Chrząchów

    • 330 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MPZP) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cic...

  • Działka budowlana 0.55 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 129 000 zł cena
    • 5 481 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy o pow. 5481 m2 ( MPZP), (prąd, woda, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobr...

  • Działka 2,15 ha z potencjałem koło Nałęczowa.

    Chruszczów

    • 590 000 zł cena
    • 20 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubels...

  • Działka 35 ha z ruinami papierni w Celejowie.

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne w malownicze...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu

    Chrząchów

    • 180 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiar...

  • Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie
    1 / 16
    Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie

    Witoszyn

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesujące siedlisko w powiecie puławskim, w miejscowości Witoszyn, województwo lubelskie, położone 10 km od Kazimierza Dolnego. Składa się z działek gruntów o obsza...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Działka inwestycyjna 35 ha w Celejowie /Wąwolnica

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomi...

  • Dom koło Kazimierza Dolnego
    Dom koło Kazimierza Dolnego

    Wierzchoniów

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny w Wierzchoniowie, odległość do Kazimierza Dolnego 7 km. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Posiada dwie kondygnacje, parter oraz poddasze użytkowe. P...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃLokalizacja:Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim wzn...

  • Dom Olesin gm. Kurów
    1 / 15
    Dom Olesin gm. Kurów

    Olesin

    • 649 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Jeżeli szukacie dla swojej Rodziny domu w bajecznej okolicy lub miejsca ucieczki z miasta do enklawy spokoju p...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece
    1 / 4
    Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece

    Piotrowice

    • 350 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wyjątkowy grunt inwestycyjno-siedliskowy – Piotrowice | 70 arów | potencjał, którego nie możesz zignorować Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, b...

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...