• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janowice
  • Frombork
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pieniężnem

(38)
  • 1 / 3
    Działka Dąbrowa ul.

    Dąbrowa

    • 439 000 zł cena
    • 24 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DĄBROWA (GMINA BARTOSZYCE) - DZIAŁKA 2.46 HA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY na 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą technicznąDZIAŁKA:Na sprzedaż nieruchom...

  • Działka Orneta ul. Rozjazdowa

    Orneta » ul. Rozjazdowa

    • 589 000 zł cena
    • 3 286 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA INWESTYCYJNA ORNETA !!!!3286 m² POD TWOJE CENTRUM OGRODNICZE lub MRÓWKĘ albo Retail Park branżowy (Dom & Ogród).Bezpośrednio przy DINO !!  na kluczowym rondzie wylotowym !!U...

  • Dom na wsi w Kiersach.

    Kiersy

    • 349 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z dużą działką i stawem – Kiersy, powiat braniewski. Szukasz nieruchomości z potencjałem, przestrzenią i spokojnym otoczeniem? Ta oferta może być wła...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • 1 / 3
    Żelazna Góra działka budowlana.

    Żelazna Góra

    • 39 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane – Żelazna Góra, woj. warmińsko-mazurskie Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Ż...

  • Działka Ławki

    Ławki

    • 160 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 48/2 o powierzchni 998 m , położona w malowniczej miejscowości Ławki, gmina Ryn . Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mie...

  • Lokal mieszkalny w  domu trzyrodzinnym, Demity.
    1 / 12
    Lokal mieszkalny w domu trzyrodzinnym, Demity.

    Demity

    • 245 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 1 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Stylizowane na dworek z duszą ,lokal mieszkalny . – Demity, gmina Płoskinia, Warmia i Mazury  Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a codzienność ma smak świeży...

  • Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna
    1 / 11
    Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna

    Pajtuny

    • 93 720 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy na obrzeżach Pajtun, w pobliżu lasu w otoczeniu malowniczych łąk i pól. Działka oddala 15 kilometrów od Olsztyna, położona w niezwykle spokojnym i ur...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat
    1 / 9
    Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat

    Księżno

    • 95 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Księżno. Spokojna miejscowość oddalona od miejskiego hałasu...

  • Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat
    1 / 9
    Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat

    Księżno

    • 90 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Ławki gm. Ryn
    1 / 7
    Działka budowlana Ławki gm. Ryn

    Ławki

    • 85 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną i atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ławki, gmina Ryn o pow. 1372 m2. Numer działki 29/4 Działka z malowniczym widokiem na mazurską przyrodę, w pobliżu...

  • Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)
    1 / 2
    Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)

    Sągnity

    • 79 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0957 ha, zabudowana drewnianym przedwojennym domem o powierzchni użytkowej ok. 55 m², przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki oraz bu...

  • Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa

    Orneta

    • 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2 Powierzchnia działki: W zakładzie były...

  • Lokal Dąbrowa ul.

    Dąbrowa

    • 750 000 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA:Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum B...

  • Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem
    1 / 6
    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem

    Różaniec

    • 1 620 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem, stawem i strumykiem | blisko lasu i rzeki | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położ...

  • Działka budowlana Grabowiec gm. Susz
    1 / 8
    Działka budowlana Grabowiec gm. Susz

    Grabowiec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - 4 działki budowlane po 15 arów każda Grabowiec, gm. Susz, powiat iławski | 500 m od Jeziora Kolmowo | Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych Miejs...

  • Dom wolnostojący do remontu - Warmia

    Krzekoty

    • 128 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, do których nie przyjeżdża się przypadkiem. Krzekoty to właśnie taka przestrzeń – cicha, zielona i prawdziwa, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a wieczory od...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • 1 / 3
    Trzy działki budowlane w Płoskini.

    Płoskinia

    • 68 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY – DZIAŁEK BUDOWLANYCH W MIEJSCOWOŚCI PŁOSKINIA Mam przyjemność zaprezentować trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej wsi Płoskin...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...