• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrołęką

(48)
  • Działka Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 310 000 zł cena
    • 12 623 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KURPIE NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej okolicy Łęgu Starościńskiego, niedaleko Ostrołęki, w bliskiej odl...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 545 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Rzekuń

    Rzekuń

    • 199 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 914 m, położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się gminie Rzekuń, przy ul. Platynowej. Najważniejsze atuty: Ogr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Młynarze

    • 660 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Białobiel

    • 1 750 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Grunt leśny na sprzedaż Zamość gmina Troszy

    Zamość

    • 165 000 zł cena
    • 34 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży lasu położonej w miejscowości Zamość gmina Troszy Działka ma o powierzchnie łącznie 3,45ha Położona w uroczej miejscowości w otoczeniu natury. Zap...

  • Lokal Rydzewo ul. Piaskowa

    Rydzewo » ul. Piaskowa

    • 2 700 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Chcesz rozpocząć własny biznes i szukasz lokalu do wynajęcia? Mam dla Ciebie bardzo atrakcyjną lokalizację na działalność usługową lub produkcyjną. Hala znajduje się w miejsc...

  • Działka z domem
    Działka z domem

    Troszyn

    • 299 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domem z czerwonej cegły z lat 50tych i pomieszczenia gospodarcze (obórka) w Troszynie. Dom jest niezamieszkały od ponad 40 lat, do remontu. Położony pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka budowlana Konarzyce Łomża

    Konarzyce

    • 180 000 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Konarzycach na przedmieściach Łomży (sąsiadujące z osiedlem Truskawkowym i obwodnicą Konarzyc (różowy pas na planie) przy drodze gminnej) Powierz...

  • Dom Stare Kupiski rynek pierwotny ul. Topolowa

    Stare Kupiski » ul. Topolowa

    • 670 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Projekt A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i garażem. III etap. Budynek będzie posadowiony na działce ogrodzonej płotem panelowym, co pozwoli uz...

  • Dom Ostrykół Dworski ul. Łukowa

    Ostrykół Dworski » ul. Łukowa

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DZIAŁKA 1800m2 , na której znajduje się DOM LETNISKOWY o powierzchni 100m2 oraz GARAŻ wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana nad RZEKĄ NAREW w miejscowośc...

  • Działka budowlana Koziki k. Ełku J. Selmęt Wielki

    Koziki

    • 245 000 zł cena
    • 2 231 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki.Nieruchomość położona na skraju wsi Koziki, 9km od Ełku, gwarantując c...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ptaki

    • 2 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    House Brothers
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sulki

    • 729 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Śniadowo

    • 439 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 2 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Orzołek

    • 290 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Tyszki-Ciągaczki

    • 289 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Migdałowa

    Konarzyce » ul. Migdałowa

    • 679 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ..::OFICJALNIE OTWIERAMY II ETAP INWESTYCJI OSIEDLA KONARZYCE, PRZY ULICY MIGDAŁOWEJ::.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laski ul. Laski

    Laski

    • 479 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej ro...

  • Duża działka z domem w budowie, 35 min od W-wy

    Guzowatka

    • 709 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Guzowatka, gmina DąbrówkaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1634 m², na której znajduje się przestronny dom jednorodzin...

  • Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew
    1 / 16
    Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew

    Szablak

    • 163 000 zł cena
    • 3 019 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Szablak w gminie Nowogród. Działka w otoczeniu drzew, z dostępem do rzeki Narew. Grunt nr 67 - powierzchnia 3019 m2....

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 600 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Projekt B1 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - część kuchenna (aneks kuchenny),...

  • 1 / 3
    Działka Baranowo

    Baranowo

    • 88 395 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2 . Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową...

  • Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!

    Ptaki

    • 2 350 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która zapewnia wyciszenie, bliski kontakt z naturą i pełną prywatność. Sprzedaż na wyłączność - nie szukaj dalej :) Może być to również św...

  • Dom Giełczyn ul. Wiklinowa

    Giełczyn » ul. Wiklinowa

    • 1 680 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie [i]poranek[/i], który [i]budzi Cię śpiewem ptaków[/i], a [i]pierwszą filiżankę kawy wypijasz na tarasie[/i] z widokiem na pięknie zaaranżowany , naturalny ogród......

  • Pole plus las
    Pole plus las

    Uśnik

    • 105 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam 05 ara pola plus las 0,48 ara łącznie całej działki 0,98 ary w jednym kawałku . Pole znajduje się we wsi Uśnik gm. Śniadowo. Pole można przekształcić na budowlaną je...

  • Dom z działką Giełczyn
    1 / 16
    Dom z działką Giełczyn

    Giełczyn

    • 680 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Nie współpracuję z agencjami nieruchomości, proszę się nie kontaktować. Na sprzedaż budynek mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem o powierz...

  • Działka Szczepankowo

    Szczepankowo

    • 77 292 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zi...

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 700 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Projekt B2 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks...

  • Dom Konarzyce rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Konarzyce » ul. Jaśminowa

    • 660 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: Parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuch...

  • Działka Stare Kupiski ul. Przyjazna

    Stare Kupiski » ul. Przyjazna

    • 149 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Łomży? Przeglądasz ogłoszenia i czekasz na miejsce, w którym naprawdę można zaplanować swoją przy...

  • Dom Piasutno Żelazne rynek pierwotny

    Piasutno Żelazne

    • 295 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu , zanurzonym w zieleni łąk , w pobliżu pięknej rzeki Pisa mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwa domy w stanie surowym otwartym. Nieruchomo...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Konarzyce

    • 144 800 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 724m2 w Konarzycach koło Łomży z wydanymi warunkami zabudowy oraz przyłączem wodnym w działce tel.[tel] nr. działki 55/25

  • Konarzyce Łomża -Działka budowlana
    1 / 5
    Konarzyce Łomża -Działka budowlana

    Konarzyce

    • 144 800 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o nr 55/25- 724 m² w Konarzycach koło Łomży na nowym osiedlu Młynowym przy ulicy Młynarskiej . Wydane warunki zabudowy ,częściowo ogrodzona ....

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • Lokal Koziki ul. Koziki

    Koziki

    • 16 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesne budynki handlowo-usługowe, magazynowe, produkcyjne lub logistyczne realizowane w formule build-to-suit, czyli budowane pod konkretne potrzeby przyszłego na...

  • Działka Śniadowo ul. Szosowa

    Śniadowo » ul. Szosowa

    • 159 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m , położona w miejscowości Śniadowo , bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostro...