• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrołęką

(48)
  • Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie
    1 / 5

    Nowe

    Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie

    Aleksandrowo

    • 240 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Witam z powodu checi wyjazdu za granice niestety musze swoje ranczo sprzedac (jest ciut zaniedbane ze wzgledu na psy bo mi sie nie chcialo itd...) najlepej aby sie wyrobic z moja p...

  • Działka budowlana w Łęgu Przedmiejskim

    Łęg Przedmiejski

    • 190 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 13 arów, zlokalizowana w malowniczej, przedmiejskiej okolicy, zaledwie kilka minut od Ostrołęki (Łęg Przedmiejski ). To ideal...

  • Dom Drężewo rynek pierwotny

    Drężewo

    • 730 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Drężewo, gmina Olszewo Borki, powiat ostrołęcki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2. Powierzchnia działki 500 m2 ....

  • Działka blisko Bugu, 40 minut od Warszawy

    Młynarze

    • 350 000 zł cena
    • 4 905 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4905 m2 w miejscowości Młynarze, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski położoną ok. 700 m od rzeki Bug i 40 mi...

  • Działka Kruki

    Kruki

    • 123 600 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 824 m2 (wym.23,42 (23,25) x 36,90 (34)) , oraz druga działa o powierzchni 1152 m2 (wym. 23x46) położone w atrakcyjnej miejscowości Kruki w gminie...

  • Sprzedam działkę Modzele Bartłomieje
    1 / 2
    Sprzedam działkę Modzele Bartłomieje

    Modzele

    • 232 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z warunkami zabudowy w kształcie prostokąta w miejscowości Modzele Bartłomieje gmina Nowe Miasto pow. Płoński 60 km od Warszawy. 7 km od kąpieliska nad zalewem,w wakacje od...

  • Dom Białobiel ul. Ostrołęcka

    Białobiel » ul. Ostrołęcka

    • 580 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które ma duszę, solidne fundamenty i czeka na nową piękną historię? Dom który przez lata był wypełniony miłością, i rodzinnym ciepłem, Ten Dom to nie jest...

  • Dom 75 m² przy lesie w małej wsi - Modzele
    1 / 16
    Dom 75 m² przy lesie w małej wsi - Modzele

    Modzele

    • 635 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 75,5 m² na działce o pow. 6300 m² w miejscowości Modzele gm. Młynarze - 17 km od Ostrołęki. Dom w super położeniu w małej ws...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka
    1 / 16
    Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka

    Olszewo-Borki

    • 900 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO DOM JEDNORODZINNY 340 m2 Nieruchomość usytuowana w miejscowości Olszewo-Borki. ul. Warszawska, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie 3 km od centrum...

  • Działka budowlana Ostrołęka trasa DK61 Mazury Kurpie
    1 / 16
    Działka budowlana Ostrołęka trasa DK61 Mazury Kurpie

    Olszewo-Borki

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 417 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży zabudowana, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 0,2417 ha (24,17 ar). Lokalizacja: Olszewo-Borki koło Ostrołęki Serce Kurpiowszczyzny Przy trasie prowadzącej...

  • Sprzedam działkę z dostępem do jeziora
    Sprzedam działkę z dostępem do jeziora

    Sadykierz

    • 60 000 zł cena
    • 6 888 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nad jeziorem – Sadykierz, gm. Młynarze, powiat makowski Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 6888 m², położoną w malowniczej miejscowości...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Susk Nowy

    • 190 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Sprzedam dom o powierzchni 70 m2 znajdujący się na działce 3000 m2, na działce znajdują się również budynki gospodarcze o pow 100m2. Dom składa się z pomieszczeń: - dwa po...

  • 1 / 3
    Działka Przytuły Stare

    Przytuły Stare

    • 98 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 98 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży działka w miejscowości Przytuły Stare o powierzchni 1,01 ha. Nr na Geoportal Przytuły stare. 41/4. Wg wypisu z rejestru gruntów działka rolna, leśna. Cena 98 000...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • Dom Tobolice rynek pierwotny ul. Stefana Żeromskiego

    Tobolice » ul. Żeromskiego

    • 647 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle [i] ŻEROMSKIEGO ETAP IV [/i]to kolejny już etap dobrze znanego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w zac...

  • Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta
    1 / 8
    Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta

    Stepna-Michałki

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż Siedlisko - 37 arów w miejscowości Stepna Michałki gm. Olszewo Borki, powiat ostrołęcki LOKALIZACJA Bardzo spokojna miejscowość z dużą ilością lasów i łąk. Przyjazne...

  • Działka Nowosiedliny

    Nowosiedliny

    • 330 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Powierzchnia: 1,48 ha | Dostęp do rzeki | Starodrzew dęby Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Nowosiedliny , bezpośrednio przy rzece , o powierzchni 1,48 ha...

  • Rezydencja z potencjałem komercyjnym | rzeka | las

    Białobrzeg Bliższy

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Miejsce, które nie musi udawać wyjątkowości, również tej inwestycyjnej.Tu wszystko ma swój rytm: rzeka płynie wolniej, powietrze p...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Łęg Przedmiejski

    • 920 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 70 m2 oddany do użytku w 2019 roku zlokalizowany w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. Nowoczesna nieruchomość dla osób poszukujących spokoju w o...

  • Działka budowlana 0,32 ha – Sadykierz, gm. Młynarze, pow. Makowsk...

    Sadykierz

    • 160 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,32 ha (3200 m²), położona w miejscowości Sadykierz, gmina Młynarze, powiat Makowski, województwo mazowieckie. Szczegóły nieruchomoś...