• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrołęką

(48)
  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 115 000 zł cena
    • 1 758 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw... Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - k...

  • Dom Drężewo

    Drężewo

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Drężewo, gmina Olszewo Borki, powiat ostrołęcki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2. Powierzchnia działki 500 m2 ....

  • Dom Czarnowiec rynek pierwotny ul. Turkusowa

    Czarnowiec » ul. Turkusowa

    • 599 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz miejsca, w którym Twoje marzenia o nowym domu spotkają się z nowoczesnością i ekologicznymi rozwiązaniami? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą domów budowanych...

  • Działka Kadzidło ul. Lokalna

    Kadzidło » ul. Lokalna

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki . Tematem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2531m2 nr działki na Geoport...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Dom Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 1 380 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,...

  • 1 / 3
    Działka Rzekuń

    Rzekuń

    • 287 350 zł cena
    • 1 642 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1642 m położona w miejscowości Rzekuń, tuż obok Ostrołęki. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 45 m x 32,8 m z wygodny...

  • Działki budowlane w malowniczej okolicy
    1 / 10
    Działki budowlane w malowniczej okolicy

    Korczaki

    • 159 900 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działki budowlane w Korczakach – gm. Rzekuń, pow. ostrołęcki Oferujemy działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Korczaki (gmina Rzekuń, powiat ostrołęcki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Daniszewo

    Daniszewo

    • 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale zależy Ci na bliskości infrastruktury? Daniszewo to lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Te przestronne...

  • Dom Rzekuń rynek pierwotny

    Rzekuń

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom 135 m2 powierzchni całkowitej, położony na działce w Rzekuniu. Numer działki na Geoportal Rzekuń 610/27 Powierzchnia działki 600m2. Dom budowany metodą tradycyjn...

  • Działka Miastkowo

    Miastkowo

    • 99 500 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę w miejscowości Miastkowo (powiat Łomża), przy ulicy Łomżyńskiej. Numer geodezyjny działki to 1028/3, a wymiary to około 60 na...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 920 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żebry-Chudek

    Żebry-Chudek

    • 529 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niedużego, przytulnego domu o powierzchni 130m2. Dom podpiwniczony, wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką, okna PCV. Nieruch...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 828 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Kurpie Dworskie

    • 539 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Dzbenin

    • 595 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Kadzidło

    Kadzidło

    • 115 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki. Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum K...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości