• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Młynne
  • Słajszewo
  • Sienkiewicze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tyszki-Ciągaczki

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Tyszki-Ciągaczki

    • 289 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Pstrągi-Gniewoty

    Pstrągi-Gniewoty

    • 165 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Marzysz o domu w otoczeniu natury? Mamy coś dla Ciebie! Cisza, szum drzew, śpiew ptaków i błogi spokój z dala od zgiełku codzienności właśnie tak można opisać działki w miejscowośc...

  • Grunt leśny na sprzedaż Zamość gmina Troszy

    Zamość

    • 165 000 zł cena
    • 34 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży lasu położonej w miejscowości Zamość gmina Troszy Działka ma o powierzchnie łącznie 3,45ha Położona w uroczej miejscowości w otoczeniu natury. Zap...

  • Działka budowlana Koziki k. Ełku J. Selmęt Wielki

    Koziki

    • 245 000 zł cena
    • 2 231 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki.Nieruchomość położona na skraju wsi Koziki, 9km od Ełku, gwarantując c...

  • Działka Rzekuń

    Rzekuń

    • 199 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 914 m, położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się gminie Rzekuń, przy ul. Platynowej. Najważniejsze atuty: Ogr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Śniadowo

    • 439 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 2 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Stok

    • 579 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Kurpie Dworskie

    • 539 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 920 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rzekuń rynek pierwotny

    Rzekuń

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom 135 m2 powierzchni całkowitej, położony na działce w Rzekuniu. Numer działki na Geoportal Rzekuń 610/27 Powierzchnia działki 600m2. Dom budowany metodą tradycyjn...

  • Działka Daniszewo

    Daniszewo

    • 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale zależy Ci na bliskości infrastruktury? Daniszewo to lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Te przestronne...

  • 1 / 3
    Działka Rzekuń

    Rzekuń

    • 287 350 zł cena
    • 1 642 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1642 m położona w miejscowości Rzekuń, tuż obok Ostrołęki. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 45 m x 32,8 m z wygodny...

  • Urokliwy dom z bali – Podborze, 69ar

    Podborze

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż klimatyczny dom z bali położony na ogromnej działce o powierzchni 6900 m2 w miejscowości Podborze koło Mielca. Nieruchom...

  • Pole plus las
    Pole plus las

    Uśnik

    • 105 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam 05 ara pola plus las 0,48 ara łącznie całej działki 0,98 ary w jednym kawałku . Pole znajduje się we wsi Uśnik gm. Śniadowo. Pole można przekształcić na budowlaną je...

  • Działka z domem
    Działka z domem

    Troszyn

    • 299 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domem z czerwonej cegły z lat 50tych i pomieszczenia gospodarcze (obórka) w Troszynie. Dom jest niezamieszkały od ponad 40 lat, do remontu. Położony pr...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Bacze Mokre

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 300 m2

  • 1 / 3
    Działka Przytuły Stare

    Przytuły Stare

    • 98 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 98 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży działka w miejscowości Przytuły Stare o powierzchni 1,01 ha. Nr na Geoportal Przytuły stare. 41/4. Wg wypisu z rejestru gruntów działka rolna, leśna. Cena 98 000...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Susk Nowy

    • 190 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Sprzedam dom o powierzchni 70 m2 znajdujący się na działce 3000 m2, na działce znajdują się również budynki gospodarcze o pow 100m2. Dom składa się z pomieszczeń: - dwa po...

  • Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze
    Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze

    Szumowo

    • 250 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,81 hektara bezpośrednio przy drodze serwisowej naprzeciwko orlenu numer działki 496/8

  • Działka Szczepankowo

    Szczepankowo

    • 77 292 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zi...

  • Lokal Koziki ul. Koziki

    Koziki

    • 16 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesne budynki handlowo-usługowe, magazynowe, produkcyjne lub logistyczne realizowane w formule build-to-suit, czyli budowane pod konkretne potrzeby przyszłego na...

  • Działka Śniadowo ul. Szosowa

    Śniadowo » ul. Szosowa

    • 159 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m , położona w miejscowości Śniadowo , bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostro...