• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Nowogrodziec +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowogrodźcem

(147)
  • Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę najmu nowocześnie urządzonego, komfortowego i przytulnego dwupokojowego mieszkania na ulicy Powstańców Warszawy w Bolesławcu. Funkcjonal...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Sprzedam segment domu z niewielką działką
    1 / 13
    Sprzedam segment domu z niewielką działką

    Bolesławiec

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Warunki zabudowy, media, asfalt
    1 / 11
    Warunki zabudowy, media, asfalt

    Dobra

    • 147 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane Dobra gm. Dobroszyce | WZ | media | od 1000 m² Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dobra, gmina Dobroszyce. Nieruchomości z decyzją o warunkach zabudow...

  • Dom rodzinny siedlisko
    1 / 16
    Dom rodzinny siedlisko

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody. Idealna okazja dla miłośników tradycji . Zbudowany z kamienia ,cegł...

  • Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów
    Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów

    Brunów

    • 75 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar znajdującą się w miejscowości Brunów w gminie Chocianów. Działka atrakcyjnie usytuowana, dobrze nasłonecznio...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Zgorzelec/Węgliniec
    1 / 20
    Działka inwestycyjna Zgorzelec/Węgliniec

    Czerwona Woda

    • 2 756 500 zł cena
    • 74 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA, OKAZJA - NOWA DOBRA CENA !!! Pod Zgorzelcem z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym w gminie Węgliniec w miejscowości Czerwona Woda w bezpośrednim w sąsiedztwie strefy...

  • Działka Zgorzelec/Węgliniec
    1 / 6
    Działka Zgorzelec/Węgliniec

    Czerwona Woda

    • 749 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży grunt położony bezpośrednio dłuższym bokiem przy trasie nr 296 w gminie Węgliniec w miejscowości Czerwona Woda o pow 10700m2 przeznaczonego pod działalność gospodarczą...

  • Kawalerka 20.90 m Radostów średni
    1 / 11
    Kawalerka 20.90 m Radostów średni

    Radostów Średni

    • 70 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 20,90 m², usytuowana na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości - Radostów Średni, gmina Lubań. Jest to nieruchomość, która dzięki swoj...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna
    1 / 8
    Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna

    Bolesławiec

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę położoną na parterze budynku przy ul. Spokojnej w Bolesławcu. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób, w bardzo d...

  • Dom Dobra gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Dobra gm. Bolesławiec,

    Dobra

    • 700 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka
    1 / 7
    Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka

    Bolesławiec

    • 278 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajdu...

  • Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca
    1 / 5
    Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca

    Suszki

    • 149 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w miejscowości Suszki, gmina Bolesławiec. Lokalizacja: ok. 8 km od Bolesławca (szybki dojazd samochodem) działka budo...

  • Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska
    1 / 15
    Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska

    Bolesławice

    • 1 000 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący w bliskich okolicach Jaworzyny Śląskiej- Bolesławice! Na powierzchnię domu składają się: -parter- salon, kuchnia, łazienka, wc i pokój- gabinet, -1 pi...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w centrum Bolesławca przy ulicy Drzymały. Mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy (po termoizolacj...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania z dużym potencjałem w centrum Bolesławca. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 66 m2 położone na trzecim piętrze w kami...

  • Działka budowlana Biedrzychowice
    1 / 4
    Działka budowlana Biedrzychowice

    Biedrzychowice

    • 160 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania posiadam działkę o powierzchni 4587 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy wjeździe do Biedrzychowic od strony Gryfowa Śląskiego. Działka przeznaczona jest po...