• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Nowogrodziec +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowogrodźcem

(147)
  • Działka inwestycyjna Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 200 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana w Kraśniku Górnym, położoną przy drodze asfaltowej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomoś...

  • Dom Osiecznica,
    1 / 15
    Dom Osiecznica,

    Osiecznica

    • 310 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie jednorodzinnej z dużym ogrodem w Osiecznicy, położonej 15 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w ot...

  • Działka budowlana Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 8
    Działka budowlana Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 102 125 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 działki budowlane w Kraśniku Górnym, położone przy drodze asfaltowej . Nieruchomość gruntowa nr : 130/3 o powierzchni 1079m2 - c...

  • Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,
    1 / 15
    Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,

    Parzyce

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób cen...

  • Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 14
    Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 330 000 zł cena
    • 2 264 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo atrakcyjn...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza
    Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza

    Bolesławiec

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,6 m, położone na III piętrze nowego budynku przy ul. Hutniczej w Bolesławcu. To idealna propozycja dla osób ceni...

  • Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,

    Gierałtów

    • 399 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 100 m2 położoną w miejscowości Gierałtów z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka w w b...

  • Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Dolny

    • 155 135 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Kraśniku Dolnym, położone na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Przeznaczenie terenu wg Miejscoweg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,

    Żeliszów

    • 135 830 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa
    1 / 10
    Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa

    Bolesławiec

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką z prysznicem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy na...

  • Lokal użytkowy Bolesławiec, Rynek
    1 / 14
    Lokal użytkowy Bolesławiec, Rynek

    Bolesławiec

    • 1 600 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnej restauracji lub interesują Cię inne kreatywne sposoby wykorzystania uroczego lokalu na Rynku w Bolesławcu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Domo Expert Nieru...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Lwówek Śląski

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. Ok 62m2 we Lwówku Śląskim przy ul Jana Pawła II na 3 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania aczkolwiek wymaga wymiany instalac...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 5
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielczym we Lwówku Śląskim. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje, duża kuchnia, toaleta i łazienka osobno, balkon oraz piwnica. Mieszkanie na drugim...

  • Dom w zabudowie szeregowej! Ogródek + 2 miejsca postojowe!
    1 / 13
    Dom w zabudowie szeregowej! Ogródek + 2 miejsca postojowe!

    Bolesławiec

    • 559 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HIT OFERTY! NIE ZWLEKAJ! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ceny mieszkań w mieście skutecznie studzą Twój entuzjazm? Mamy rozwiązanie! MSR Nieruchomości prezentuje na sprz...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Mieszkanie Bolesławiec
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 879 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter...

  • Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 12
    Działka rolna Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 166 725 zł cena
    • 2 565 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni  2565 m2 - ce...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lubań

    • 4 700 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia jest działka na Osiedlu Piast. Na miejscu jest dostęp do wody oraz prąd. Altanka w dobrym stanie, zrobiony dach - nie przecieka. Cena podlega negocjacji. Najlepiej...

  • Dom Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca. Nie...

  • DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA
    1 / 7
    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA

    Bolesławiec

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mieszkanie w Bolesławcu (dolnośląskie). Całość WSZYSTKICH opłat TYLKO 2100 zł. W tej cenie (czynsz 1100 + 1000 media). Bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów! Media...