• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pieńsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowogrodźcem

(147)
  • Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa
    Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa

    Bolesławiec

    • 309 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum mias...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • 2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec
    1 / 16
    2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej...

  • Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m²  Olszyna
    1 / 16
    Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m² Olszyna

    Olszyna

    • 420 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje...

  • Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty
    Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty

    Bolesławiec

    • 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam duży dom w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. 10 arów w pełnym prawie własności. Budynek sklasyfikowany jest jako mieszkalny. Miejscowość dobr...

  • Lokal 42m2 w budynku przy ul.Wesołej w Bolesławcu
    1 / 11
    Lokal 42m2 w budynku przy ul.Wesołej w Bolesławcu

    Bolesławiec

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie z myślą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...

  • Dom z potencjałem - Kraszowice!
    Dom z potencjałem - Kraszowice!

    Kraszowice

    • 269 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetna oferta dla osób szukających domu z potencjałem w spokojnej okolicy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m², położony w spokojnej i zielonej miejsco...

  • 69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia
    69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia

    Bolesławiec

    • 640 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Biuro Metrohouse ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację w centrum Bolesławca z komfortem codziennego życia. Przestronne mieszkanie o p...

  • Po generalnym remoncie  świeże, parter
    Po generalnym remoncie świeże, parter

    Bolesławiec

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II. Ideal...

  • Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.
    Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.

    Bolesławiec

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania!  Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddas...

  • Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty
    1 / 16
    Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty

    Bolesławiec

    • 190 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z gruntem w pełnym prawie własności. Budynek sklasyfikowany jest jako mieszkalny. Miejscowość dobrze skomunikowana. Ws...

  • Sprzedam segment domu wraz z działką w ratach - bez czynszu!
    1 / 16
    Sprzedam segment domu wraz z działką w ratach - bez czynszu!

    Bolesławiec

    • 50 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna oferta! Cena wskazana w ogłoszeniu jest I-wszą wpłatą, tj. 50.000 zł. + 2.500 zł. przez okres 25 m-cy. Razem: 112.500 zł. W przypadku zapłaty gotówką cena za nieruchomo...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Dom Węgliniec,
    Dom Węgliniec,

    Węgliniec

    • 550 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Węglińcu. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkowa piwnicą położony na działce o pow...

  • Mieszkanie Bolesławiec,
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania  w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo słon...

  • Działka pod budowę garażu

    Lubań » ul. Jagiellońska

    • 25 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubań, dnia 20 kwietnia 2026 roku GGNiR.6840.4.2.2024 OGŁOSZENIE Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o g...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...