• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Boleścin
  • Żarki Wielkie
  • Kamienica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(59)
  • Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa
    Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa

    Bolesławiec

    • 309 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum mias...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • 2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec
    1 / 16
    2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej...

  • 69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia
    69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia

    Bolesławiec

    • 640 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Biuro Metrohouse ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację w centrum Bolesławca z komfortem codziennego życia. Przestronne mieszkanie o p...

  • Po generalnym remoncie  świeże, parter
    Po generalnym remoncie świeże, parter

    Bolesławiec

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II. Ideal...

  • Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.
    Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.

    Bolesławiec

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania!  Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddas...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam segment domu wraz z działką w ratach - bez czynszu!
    1 / 16
    Sprzedam segment domu wraz z działką w ratach - bez czynszu!

    Bolesławiec

    • 50 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna oferta! Cena wskazana w ogłoszeniu jest I-wszą wpłatą, tj. 50.000 zł. + 2.500 zł. przez okres 25 m-cy. Razem: 112.500 zł. W przypadku zapłaty gotówką cena za nieruchomo...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Mieszkanie Bolesławiec,
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania  w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo słon...

  • Mieszkanie Węgliniec,
    Mieszkanie Węgliniec,

    Węgliniec

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego bu...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga
    Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga

    Bolesławiec

    • 435 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie, go...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska
    Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska

    Bolesławiec

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe  nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasn...

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Mieszkanie Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych w prestiżowej okolicy Bolesławca . Lokalizacja ta zapewnia...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza
    1 / 13
    Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza

    Bolesławiec

    • 3 200 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 5. piętrze w świeżo oddanym budynku z 2025 roku. Lokal został u...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza
    Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza

    Bolesławiec

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,6 m, położone na III piętrze nowego budynku przy ul. Hutniczej w Bolesławcu. To idealna propozycja dla osób ceni...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa
    1 / 10
    Mieszkanie Bolesławiec, Bolesława Prusa

    Bolesławiec

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką z prysznicem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy na...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Lwówek Śląski

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. Ok 62m2 we Lwówku Śląskim przy ul Jana Pawła II na 3 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania aczkolwiek wymaga wymiany instalac...