• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(59)
  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 5
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielczym we Lwówku Śląskim. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje, duża kuchnia, toaleta i łazienka osobno, balkon oraz piwnica. Mieszkanie na drugim...

  • Mieszkanie Bolesławiec
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 879 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter...

  • DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA
    1 / 7
    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W BOLESŁAWCU. ATRAKCYJNA CENA

    Bolesławiec

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mieszkanie w Bolesławcu (dolnośląskie). Całość WSZYSTKICH opłat TYLKO 2100 zł. W tej cenie (czynsz 1100 + 1000 media). Bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów! Media...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec, Powstańców Warszawy

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę najmu nowocześnie urządzonego, komfortowego i przytulnego dwupokojowego mieszkania na ulicy Powstańców Warszawy w Bolesławcu. Funkcjonal...

  • Sprzedam segment domu z niewielką działką
    1 / 13
    Sprzedam segment domu z niewielką działką

    Bolesławiec

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Kawalerka 20.90 m Radostów średni
    1 / 11
    Kawalerka 20.90 m Radostów średni

    Radostów Średni

    • 70 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 20,90 m², usytuowana na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości - Radostów Średni, gmina Lubań. Jest to nieruchomość, która dzięki swoj...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna
    1 / 8
    Mieszkanie Bolesławiec, Spokojna

    Bolesławiec

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę położoną na parterze budynku przy ul. Spokojnej w Bolesławcu. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób, w bardzo d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka
    1 / 7
    Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka

    Bolesławiec

    • 278 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajdu...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w centrum Bolesławca przy ulicy Drzymały. Mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy (po termoizolacj...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania z dużym potencjałem w centrum Bolesławca. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 66 m2 położone na trzecim piętrze w kami...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w Rynku w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37,2m2 w ścisłym centrum miasta (w pobliżu baseny ORKA, szkoły, sklepy, przychodnia). Mieszkanie zad...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 280 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie typu ,, kawalerka " przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Nieruchomość o powierzchni 33 m2, składa się z: -pokoju z dużym balk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubań

    • 167 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubań

    • 82 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Sienkiewicza

    • 927 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Zygmunta Augusta

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławice

    • 590 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Różana

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości