• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(59)
  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 420 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 430 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stary Węgliniec

    • 130 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 482 065 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 404 056 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 515 967 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 396 168 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 342 930 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Sprzedam mieszkanie

    Bolesławiec

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w centrum Bolesławca, na drugim piętrze kamienicy. Jasny duży pokój plus kuchnia, okna od zachodu. Przedpokój plus łazienka. Słoneczny balkon. Mieszkanie ma bardzo niski...

  • Mieszkanie po remoncie z garażem!

    Gryfów Śląski

    • 266 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy przedstawiają Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w centrum miasta Gryfowa Śląskiego. Mieszkanie o powierzchni 63 m...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 457 254 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,58 usytuowanego na czwa...

  • Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 492 219 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania czteropokojowego o pow. 78,13 m2 usytuowanego na...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 458 199 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,73 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 364 994 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 58,87 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 372 930 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 60,15 usytuowanego na pier...

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 125 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym ogrodem - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Położony ok. 9 kilometrów od Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 39m2, na którą składa się kuchn...

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzeleckiej 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedaw...

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe 67,5 m2, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzelecka 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedawan...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulików

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zawidów

    • 95 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wleń

    • 399 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 19 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 21 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Leśna

    • 45 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!
    1 / 16
    Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!

    Świeradów-Zdrój

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj....

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • 55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu
    1 / 8
    55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu

    Zgorzelec

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 55m2 w kamienicy w Goerlitz, niemieckiej części Zgorzelca przy ul. Sprembergerstrasse Znajduje się blisko centrum i dworca głównego. Jest nieumeblowane, w...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 13
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejści...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka
    Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka

    Sulików

    • 219 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością na ulicy Zgorzeleckiej w centrum Sulikowa. Mieszkanie idealne dla rodziny lub na wynajem. Powierzchnia mieszkania to 76,7m2. W najbliżs...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...

  • Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2
    1 / 16
    Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2

    Świeradów-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu,  2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejściem. Przytulna...

  • Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem
    1 / 16
    Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem

    Świeradów-Zdrój

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie...