• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowogrodźcem

(147)
  • Mieszkanie Węgliniec,
    Mieszkanie Węgliniec,

    Węgliniec

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego bu...

  • 1 / 3
    Przetarg - obręb Siekierczyn

    Siekierczyn

    • 246 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄDZENIE Nr 283/38/2026WÓJTA GMINY SIEKIERCZYNz dnia 13 kwietnia 2026 r.w sprawie ogłoszenia pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości: o numerze...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga
    Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga

    Bolesławiec

    • 435 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie, go...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska
    Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska

    Bolesławiec

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe  nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasn...

  • DOM Z GARAŻEM !
    1 / 12
    DOM Z GARAŻEM !

    Bolesławiec

    • 689 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI – NOWOCZESNY DOM W BOLESŁAWICACH (DOJAZD OD DOBREJ) Marzysz o komforcie, nowoczesnej architekturze i własnym ogrodzie, nie rezygnując z bliskości miasta? Za...

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Lokal użytkowy Tomisław gm. Osiecznica,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tomisław gm. Osiecznica,

    Tomisław

    • 1 415 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 2 309 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę dwukondygnacyjnego budynku usługowo-mieszkalnego w Tomisławiu, gmina Osiecznica. Obecnie w obiekcie prowadzony jest Dom Opieki Seniora...

  • Lokal użytkowy Bolesławiec, Adama Mickiewicza
    1 / 12
    Lokal użytkowy Bolesławiec, Adama Mickiewicza

    Bolesławiec

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Domo.Expert oferuje do wynajmu lokal usługowo-handlowy, w kompleksie handlowo-biurowym przy ulicy Mickiewicza w Bolesławcu. INFORMACJE PODSTAWOWE Powierzchnia użytkowa - 85 m2 Il...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych w prestiżowej okolicy Bolesławca . Lokalizacja ta zapewnia...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza
    1 / 13
    Mieszkanie Bolesławiec, Hutnicza

    Bolesławiec

    • 3 200 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 5. piętrze w świeżo oddanym budynku z 2025 roku. Lokal został u...

  • Działka inwestycyjna Olszyna,
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Olszyna,

    Olszyna

    • 70 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę mieszkaniową położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na Karkonosze - w miejscowości Olszyna. Działka nr 1052/8 znaj...

  • Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 850 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowego piętrowego domu po generalnym remoncie w Kraśniku Górnym pod Bolesławcem. Nieruchomość położona...

  • Dom Bolesławiec, Karkonoska
    1 / 15
    Dom Bolesławiec, Karkonoska

    Bolesławiec

    • 1 285 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę komfortowego i przestronnego domu jednorodzinnego z ogrodem w spokojnej dzielnicy Bolesławca. Atutem tej nieruchomości jest spokojna i...

  • Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrowa Bolesławiecka gm. Bolesławiec,

    Dąbrowa Bolesławiecka

    • 1 500 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 4 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży świetnie prosperującej restauracji „Zajazd Leśny” w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, oddalony 6 km od Bolesławca. Lokal poł...

  • Działka inwestycyjna Wykroty gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Wykroty gm. Nowogrodziec,

    Wykroty

    • 135 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży  działkę budowlaną w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec, w pobliżu Karkonoskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz drogi krajo...

  • Dom Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 4 800 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu.  3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkal...

  • Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,
    1 / 10
    Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,

    Zebrzydowa

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Zebrzydowa , gmina Nowogrodziec. Działka  narożna o powierzchni 800 m2, o kształcie regularnym zbliż...

  • Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 1 650 000 zł cena
    • 7 698 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod  Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz z d...

  • Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w kształcie prostokąta w Bożejowicach, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 24 arów w niedaleki...

  • Działka przemysłowa Chościszowice gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Działka przemysłowa Chościszowice gm. Bolesławiec,

    Chościszowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży teren inwestycyjny o charakterze przemysłowo-usługowym w miejscowości Chościszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej w...