• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dopiewiec
  • Tropiszów
  • Czempiń +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(37)
  • Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m²  Olszyna
    1 / 16
    Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m² Olszyna

    Olszyna

    • 420 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje...

  • Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty
    Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty

    Bolesławiec

    • 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam duży dom w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. 10 arów w pełnym prawie własności. Budynek sklasyfikowany jest jako mieszkalny. Miejscowość dobr...

  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...

  • Dom z potencjałem - Kraszowice!
    Dom z potencjałem - Kraszowice!

    Kraszowice

    • 269 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetna oferta dla osób szukających domu z potencjałem w spokojnej okolicy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m², położony w spokojnej i zielonej miejsco...

  • Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty
    1 / 16
    Dom w dobrym stanie w atrakcyjnej cenie - możliwe raty

    Bolesławiec

    • 190 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z gruntem w pełnym prawie własności. Budynek sklasyfikowany jest jako mieszkalny. Miejscowość dobrze skomunikowana. Ws...

  • Dom Węgliniec,
    Dom Węgliniec,

    Węgliniec

    • 550 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Węglińcu. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkowa piwnicą położony na działce o pow...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • DOM Z GARAŻEM !
    1 / 12
    DOM Z GARAŻEM !

    Bolesławiec

    • 689 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI – NOWOCZESNY DOM W BOLESŁAWICACH (DOJAZD OD DOBREJ) Marzysz o komforcie, nowoczesnej architekturze i własnym ogrodzie, nie rezygnując z bliskości miasta? Za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 850 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowego piętrowego domu po generalnym remoncie w Kraśniku Górnym pod Bolesławcem. Nieruchomość położona...

  • Dom Bolesławiec, Karkonoska
    1 / 15
    Dom Bolesławiec, Karkonoska

    Bolesławiec

    • 1 285 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę komfortowego i przestronnego domu jednorodzinnego z ogrodem w spokojnej dzielnicy Bolesławca. Atutem tej nieruchomości jest spokojna i...

  • Dom Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 4 800 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu.  3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkal...

  • Dom Osiecznica,
    1 / 15
    Dom Osiecznica,

    Osiecznica

    • 310 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie jednorodzinnej z dużym ogrodem w Osiecznicy, położonej 15 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w ot...

  • Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,
    1 / 15
    Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,

    Parzyce

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób cen...

  • Dom w zabudowie szeregowej! Ogródek + 2 miejsca postojowe!
    1 / 13
    Dom w zabudowie szeregowej! Ogródek + 2 miejsca postojowe!

    Bolesławiec

    • 559 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HIT OFERTY! NIE ZWLEKAJ! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ceny mieszkań w mieście skutecznie studzą Twój entuzjazm? Mamy rozwiązanie! MSR Nieruchomości prezentuje na sprz...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Dom Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca. Nie...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Dom rodzinny siedlisko
    1 / 16
    Dom rodzinny siedlisko

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody. Idealna okazja dla miłośników tradycji . Zbudowany z kamienia ,cegł...