• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(37)
  • Dom Dobra gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Dobra gm. Bolesławiec,

    Dobra

    • 700 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą...

  • Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska
    1 / 15
    Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska

    Bolesławice

    • 1 000 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący w bliskich okolicach Jaworzyny Śląskiej- Bolesławice! Na powierzchnię domu składają się: -parter- salon, kuchnia, łazienka, wc i pokój- gabinet, -1 pi...

  • Dom z dużym ogrodem w Rakowicach

    Rakowice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z ogrodem w miejscowości Rakowice, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do Bolesławca Ta wyjątkowa nieruchomość w urokliwej...

  • komfortowy dom z pięknym ogrodem

    Milików

    • 790 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego w Milikowie, gmina Nowogrodziec. Dom jest usytuowany na działce o pow. 800 m2 i ma powierzchni 105,17 m2. Do tego dochodz...

  • Dom Bolesławice

    Bolesławice

    • 869 100 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w bliskich okolicach Jaworzyny Śląskiej- Bolesławice! Na powierzchnię domu składają się: -parter- salon, kuchnia, łazienka, wc i pokój- gabinet,...

  • Dom jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny na sprzedaż

    Gryfów Śląski

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zakupu wyjątkowo taniego domu jednorodzinnego w Gryfowie Śląskim w pobliżu Karkonoszy, Gór Izerskich i Jeziora Leśniańskiego. Nieruchomość położona jest na kameralnej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wykroty

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • W centrum Gryfowa Śląskiego

    Gryfów Śląski

    • 470 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam dom w centrum Gryfowa Śląskiego. Powierzchnia użytkowa 100m, 3 pokoje, hol, kuchnia, łazienka, dodatkowo strych i pomieszczenie gospodarcze. Wejście z ulicy na malutkie po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • Dom Niwnice

    Niwnice

    • 350 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w miejscowości Niwnice. Dom o powierzchni 102 m2 składa się z : PARTER: - kuchnia - łazie...

  • Dom Brzeźnik

    Brzeźnik

    • 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Brzeźnik (8 km od Bolesławca). Dom o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzc...

  • 1 / 3
    Wolnostojący Dom Do Remontu w Gryfowie Śląskim (Zielona 7)

    Gryfów Śląski

    • 324 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dwukondygnacyjny dom (rok budowy 1985, 105 m2 powierzchni mieszkalnej) z wielopoziomowym podpiwniczeniem (do 80 m2) na uzbrojonej działce (W,G,E) z ogrodem...

  • Sprzedam dom 80m²

    Rząsiny

    • 239 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 80m2. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni łazienki. Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna. Więce...

  • Dom Kruszyn

    Kruszyn

    • 1 600 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu posadowionego na działce o powierzchni 25 arów w gminie wiejskiej bolesławiec województwo dolnośląskie w miejscowości K...

  • Dom Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu budynku mieszkalno-usługowego lub mieszkalnego o powierzchni 160 m2,położonego w centrum Bolesławca na działce 620 m2. Budynek w całości ogrod...

  • 1/2 Domu 200 m2 + działka 1,5 ha

    Ubocze

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania 1/2 domu plus działka 1,5ha w przepięknej, zielonej okolicy. Teren zintegrowany w całość (dom+sady+grunty). Możliwość wytyczenia kliku działek pod zabudowę jednorodzi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 440 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej! Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje,...

  • Dom Wojciechów

    Wojciechów

    • 110 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu połowy domy wolnostojącego w miejscowości Wojciechów, powiat lwówecki, gmina Lubomierz. Nieruchomość o powierzchni 59,88 m2 składa się: z tr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wierzbowa

    • 300 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Koźlice

    • 799 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Studniska Dolne

    • 610 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Witków

    Witków

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Two...

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jerzmanki

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Radomierzyce

    • 1 475 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Miedziana

    • 250 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny eko dom, który Ciebie zachwyci

    Radomierzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatnich 3 domów w zabudowie szeregowej, które powstały w ramach realizacji inwestycji deweloperskiej w Radomierzycach.Proponowane domy cechuj...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny dom z dużą działką w malowniczej Krzyżowej Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Krzyżowa. To miejsce, w którym...

  • Dom Radomierzyce ul. Piaskowa

    Radomierzyce » ul. Piaskowa

    • 2 599 999 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate chciałby Wam zaprezentować niesamowicie przytulny dom rzut beretem od Wrocławia!Radomierzyce to miejscowość granicząca z wrocławskim Jagodnem i Ołtaszynem, dzięki czem...

  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony na dużej działce - 10 kilometrów od Świdnicy! Krzyżowa ! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dwóch działek, położonych obok domu - cena do...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 575 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony na dużej działce - Krzyżowa! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze...

  • Dom Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 409 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, staw, rzeka, duży teren - idealne pod siedlisko, agroturystkę..... Oferujemy Państwu dom położony w malowniczej wsi, jaką jest Krzyżowa. Miejsce idealne dla osó...

  • Dom Radomierzyce ul. Piaskowa

    Radomierzyce » ul. Piaskowa

    • 2 600 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z wyjątkową przyjemnością Omega Estate oferuje Państwu do zakupu niezwykły dom pod Wrocławiem kilkaset metrów od granicy miasta!Radomierzyce to miejscowość granicząca z wrocławskim...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie p...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 000/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pławna Dolna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w pięknej okolicy nowy dach elewacja okna wewnącz do małego remontu

  • Dom Kamień gm. Długołęka
    1 / 15
    Dom Kamień gm. Długołęka

    Kamień

    • 26 000 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy pałac na sprzedaż 25 ha, prywatny park | okolice Wrocławia, Dolny Śląsk Na sprzedaż zabytkowy pałac z XIX wieku, położony w okolicach Wrocławia, na terenie o powierzchni...

  • Dom Krzyżowa gm. Świdnica
    1 / 12
    Dom Krzyżowa gm. Świdnica

    Krzyżowa

    • 544 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony na dużej działce - Krzyżowa! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajd...

  • Bliźniak, 4 pokoje, salon.
    1 / 14
    Bliźniak, 4 pokoje, salon.

    Kamień

    • 798 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: Parter Salon połączony z kuchnią 34,67 m2Ła...

  • Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi
    1 / 16
    Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi

    Stary Łom

    • 330 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Stary Łom, pow. Legnicki, gmina Chojnów,...

  • Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana
    1 / 15
    Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana

    Radomierzyce

    • 8 500 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Opiekun Oferty: Patryk Ciepielewski Tel: +48 [tel] Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji PFRN 29563 (ENGLISH VERSION BELOW) Serdecznie polecam do wynajęcia skrajny dwupoz...

  • Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana
    1 / 15
    Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana

    Radomierzyce

    • 9 800 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Opiekun oferty: Svitlana Luts tel. [tel] *DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie blizniaczej o powierzchni ok. 167m2. Nieruchomość...

  • Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką
    1 / 8
    Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką

    Mała Kamienica

    • 999 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaży poniemiecki dom z 1919r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy z bezpo...

  • Dom Krzyżowa gm. Świdnica, Krzyżowa
    Dom Krzyżowa gm. Świdnica, Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 1 430 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 8 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący położony nieopodal Świdnicy - dojazd do Świdnicy zajmuje 5 minut! Dom w bardzo dobrym stanie - gotowy do zamieszkania! ROZKŁAD DOMU: Na parterze znajduje się pr...

  • Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2
    Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2

    Osła

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości - nowoczesny dom wolnostojący Osła. Na sprzedaż prawdziwa perełka na rynku nieruchomości nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny wyb...

  • Dom Krzyżowa gm. Świdnica

    Nowe

    Dom Krzyżowa gm. Świdnica

    Krzyżowa

    • 399 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, staw, rzeka, duży teren - idealne pod siedlisko, agroturystkę..... Oferujemy Państwu dom położony w malowniczej wsi, jaką jest Krzyżowa. Miejsce idealne dla osób ceniących s...