• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bukiem

(106)
  • SKÓRZEWO - SZEREGOWIEC - 5 pokoi

    Skórzewo

    • 985 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej . Główne atuty nieruchomości: • rozkład pomieszczeń • bliskość terenów zielonych • blisko do szkoły, przedszkola, przychod...

  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • Działka budowlana na sprzedaż Palędzie, gmina Dopiewo, powiat poz...

    Palędzie

    • 966 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Palędzie, ul. Spokojna / Cicha, na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1932 m2: 1) Działka nr 163/4 o powierzchni 1033 m2 Cena: 540 zł/m2 2) Działka nr 163...

  • sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ
    sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ

    Opalenica

    • 210 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pilnie!!Sprzedam piękną działkę budowlaną. 5000m( budowlano - inwestycyjna)w Opalenicy ul Energetyczna..( obok budujące się centrum handlowe) Można przeznaczyć na budowę domu,klin...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Tarnowo Podgórne

    • 4 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom jednorodzinny dla pracowników # pokoje dwuosobowe oraz 1 pokój 4 osobowy. Lazienka oraz toaleta . Ogrzewanie gazowe , opłata 4200 za najem oraz opłaty za media w/...

  • Kupię działkę rekreacyjną

    Tarnowo Podgórne

    • 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupię działkę rekreacyjną z domkiem całorocznym położoną w gminie Tarnowo Podgórne

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie

    Bolewicko

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 550m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Sprzedam pilnie

    Bolewice

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 500m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • Lokal użytkowy Kobylniki gm. Kościan,
    1 / 16
    Lokal użytkowy Kobylniki gm. Kościan,

    Kobylniki

    • 450 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala magazynowo produkcyjna o powierzchni około 350m2 w miejscowości Kobylniki, blisko zjazdu na trasę S5. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1704m2, dobrze...

  • DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEM...

    Piotrkowice

    • 738 000 zł cena
    • 3 287 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    DUŻA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W PIOTRKOWICACH | BEZPOŚREDNIO PRZY CZEMPINIU | 3287m2 | WARUNKI ZABUDOWY | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdję...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROST...

    Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | 1000m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOGODNA LOKALIZACJA Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE P...

    Borowo

    • 92 018 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1423m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [u...

  • Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jasień gm. Czempiń,

    Jasień

    • 790 000 zł cena
    • 16 550 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z malowniczym stawem Lokalizacja: Jasień, gmina Czempiń Opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę...

  • Dom Żabno gm. Brodnica,
    1 / 15
    Dom Żabno gm. Brodnica,

    Żabno

    • 1 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, Gmina Brodnica) Świetna lo...

  • Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2 | WARUNKI...

    Nowe Oborzyska

    • 191 500 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2 | WARUNKI ZABUDOWY | SPOKOJNA OKOLICA | MEDIA W ULICY | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url]...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2

    Nowe Oborzyska

    • 179 300 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLI...

    Betkowo

    • 140 000 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLICA | MEDIA W ULICY NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url]...

Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Borowo

    • 85 398 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1219m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • Dom Betkowo gm. Czempiń,
    1 / 13
    Dom Betkowo gm. Czempiń,

    Betkowo

    • 875 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Piękny dom parterowy w Betkowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, bardzo zadbanego dom...

  • Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 646 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu bliźniaka w Nowym Luboszu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaka w malowniczej miejscowości Nowy Lubosz...

  • Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 250 200 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 834 m², usytuowaną w miejscowości Nowy Lubosz. Nieruchomość ta została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Prz...

  • Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,

    Stary Lubosz

    • 214 020 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej - faktura VAT 23% (~200 zł/m² netto), brak podatku PCC 2%! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Stary Lubosz, ul. Świerko...

  • Dom Nowe Oborzyska gm. Kościan,
    1 / 14
    Dom Nowe Oborzyska gm. Kościan,

    Nowe Oborzyska

    • 599 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Nowych Oborzyskach (gmina Kościan) przy ul. Pszennej Dom gotowy na już !! Zainstalowana FOTOWOLTAIKA...

  • Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,

    Kokorzyn

    • 160 000 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Kokorzynie: Idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m² zlokalizowaną w  miejscowości Kokorzyn, w pobl...

  • Dom Betkowo gm. Czempiń,
    1 / 2
    Dom Betkowo gm. Czempiń,

    Betkowo

    • 619 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Betkowie / Stare Oborzyska  - na ul. Słonecznej. Dom w trakcie budowy. Planowane zakończenie budow...

  • Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,

    Nowe Oborzyska

    • 121 524 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Pods...

  • Sprzedam działki Radzyny
    Sprzedam działki Radzyny

    Radzyny

    • 206 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę położone w miejscowości Radzyny: Działka nr 2 • powierzchnia: 1031 m² • cena: 206 000 zł Działka nr 3 • powierzchnia: 1081 m² • cena: 21...

  • Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 215 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Działki Budowlanej w Kurzej Górze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kurza Góra, w pobliżu granicy...

  • Dom Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 15
    Dom Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 899 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca swoją funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Oferowany dom, będ...

  • Dom Czerwonak, Stroma
    1 / 15
    Dom Czerwonak, Stroma

    Czerwonak

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom z lat 80., położony przy ul. Stromej w Czerwonaku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 120 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Atrakcyjną Działkę Budowlaną na Wsi – Idealne Miejsce na Twój Dom Marzeń! Lokalizacja: Malownicza wieś w województwie Wielkopolskim. Spokojna okolica otoczona lasami i pol...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna
    1 / 3
    Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna

    Kobylniki

    • 478 000 zł cena
    • 1 734 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod Twój nowy dom! Przedstawiam ofertę sprzedaży pakietu 2 działek (838m2 + 896m2) budowlanych w podpoznańskich Kobylnikach. Dla obu działek zostały wydane osobne wa...