• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bukiem

(21)
  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa
    Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa

    Tarnowo Podgórne

    • 639 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m² położone w Tarnowie Podgórnym przy ul. Żonkilowej, w spokojnej części miejscowości z zabudową mieszkaniową....

  • KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM
    1 / 4
    KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM

    Tarnowo Podgórne

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka o pow. ok 35m2 w Tarnowie Podgórnym Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka, płyta indukcyjna) Koszt najmu : 2 200,00 zł na miesiąc + opłat...

  • Mieszkanie
    1 / 5
    Mieszkanie

    Tarnowo Podgórne

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie przy domu jednorodzinnym, po remoncie. Osobne , niezależne wejście z wydzielonej części działki. Cena 2000 zł miesięcznie płatne z góry. W cenie ogrzewanie. Prąd , woda...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec

    Dopiewiec

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia piękny nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana przy ul. Droga Mleczna 3 w Dopiewcu . Apartament składa się z dwóch pokoi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 2 490 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZN...

    Tarnowo Podgórne

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZNIKOWA | 56,6 M2 | DWUPOZIOMOWE |MIEJSCE POSTOJOWE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SP...

  • Twój Dom w Skórzewie
    1 / 4
    Twój Dom w Skórzewie

    Skórzewo

    • 618 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stęszew

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 585 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo
    1 / 7
    do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo

    Skórzewo

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe pokoje w centrum Skórzewa koło Poznania. Mieszkanie po remoncie z nowym wyposażeniem dla osób z Ukrainy. Cena 800 zł. za osobę w pokoju. Cena zawiera...