• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nasiechowice
  • Barcin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Barcinem

(108)
  • 1 / 3
    Działka Tarkowo Górne

    Tarkowo Górne

    • 2 050 560 zł cena
    • 25 632 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o łącznej powierzchni 25632m2. Teren oznaczony symbolem U/S/KSp - teren usług, w tym motoryzac...

  • 1 / 3
    Posiadamy na sprzedaż działki w Obielewie koło Łabiszyna

    Obielewo

    • 156 520 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną w Obielewie o powierzchni powyżej 3000 m2 . Media - prad i woda . Działka znajduje się przy drodze asfaltowej Ładna loka...

  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż w Wenecji koło Żnina

    Wenecja

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy państwu działkę w Wenecji do wydzielenia od 3000 tys. m 2 zł do 13000 tys m2 . Działka od 3000 tys m2 . Media -prąd , woda . Działka przylega do dro...

  • 1 / 2
    Działka Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 85 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1012m2 w Złotnikach Kujawskich. Media: w drodze prąd, woda Bardzo dobr...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o powierzchni ok.180m2 posadzony na działce o powierzchni 950m2 w Pakości. Na parterze domu znajduję się następujące pomieszcze...

  • Działka Smolniki Reputki, gmina Szubin. Uzbrojona, ogrodzona, war...

    Smolniki

    • 95 280 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną w lokalizacji Smolniki Reputki, na ul. Tęczowej. Działka jest ogrodzona, uzbrojona, wydane są warunki zabudowy. W drugiej połowie 2022 przewi...

  • 1 / 4
    Sprzedaż

    Kornelin

    • 70 000 zł cena
    • 604 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rekreacyjna z domkiem drewnianym ( 25 m2).Teren pod zabudowę letniskowej Własność prywatna -Księga wieczysta Ogrodzona, prąd, woda, szambo .Do jeziora 100m (Meszno) .Drog...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 114 000 zł cena
    • 2 020 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę w Pakości o powierzchni 2020 m2 z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Koszt działk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • 1 / 3
    Teren inwestycyjny z MPZP

    Prądocin

    • 2 250 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycji z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, o powierzchni 2,25ha, położony w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy, wodo...

  • 1 / 3
    Działka budowlana nad jeziorem

    Prądocin

    • 148 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 200 metrów od jeziora w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy. Powierzchnia 924m2, wodociąg I kanalizacja w drodze, skrzynka elektryczna przy działce, dojazd...

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w pakości dwa pokoje kuchnia i łazienka. Ogrzewanie CO . Nie odpowiadam na SMS proszę nie pisać.

  • Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości
    Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny 55m2 2 pokoje kuchnia i łazienka

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 280 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesująca kamienica z dużą działka 3000m2 w Pakości. W budynku znajdują się dwa oddzielne mieszkania, każde po 114m2 oraz sklep ok.25m2. Budynek w całości podpiw...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Gąbin

    • 35 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    -działki rolne od 1600m do 3000 m2,  -miejscowość Gąbin koło Szubina (5 km ) od trasy na Poznań (S5) -w pobliżu woda, prąd, asfalt -spokojne ,atrakcyjne tereny, w pobliżu las,...

  • Działka Janikowo

    Janikowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną - działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Janikowie - 10 km od Inowrocławia Działka o powierzchni 1600m2. Dojazd do nieru...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 485 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 168m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.3000m2 koło Pakości. Serdecznie zapraszamy na prezentację....

  • teren pod park rozrywki

    Prądocin

    • 100 zł cena
    • 5 000 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren 50 ha bez mpzp ,klasa gruntu 5,6 dojazd asfalt.LOTNISKO 10KM.S5.S10 w okolicy.Przystanek PKP,PKS,MZK 1000metrow.Las,rzeka,jezioro przy działce.Pelne uzbrojenie SN,NN...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 54 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 970 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Kupując nieruchomość z firmą Patronus Nieruchom...

  • teren dla dewelopera

    Prądocin

    • 13 000 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren ze studjum uwarunkowan pod mieszkalnictwo otoczony z 3 stron lasem ,srednie napiecie na działce, wodociag gminny,kanalizacja w drodze asfaltowej.Jezioro okolo 1km.Bydgoszcz 1...