• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żyznów
  • Gacki
  • Pisary
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Barcinem

(108)
  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Annowo

    • 100 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Annowo gm Łabiszyn. Działka wielkości1035m2 położona w urokliwej okolicy w otoczeniu lasów około kilometr od jeziora w Annowie. Z łatwośc...

  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 5
    Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka

    Tarkowo Dolne

    • 169 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka bezpośrednio przy DK 25. Tarkowo Dolne 1977 m2 MPZP - zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług Teren Ogrodzony Skrzynka elektry...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Działka rolna Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka
    Działka rolna Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka

    Prądocin

    • 325 000 zł cena
    • 4 993 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna - super położenie -bezpośrednio przy drodze nr 25 Prądocin gmina Nowa Wieś Wielka Powierzchnia-4993m2, kształt trójkąt-długim bokiem do drogi. Rola, możliwość wyk...

  • Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie
    1 / 5
    Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie

    Krążkowo

    • 95 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE! Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Krążkowo, gmina Złotniki Kujawskie, o powierzchni 3001m2. Na działkę są wydane waru...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Oporówek gm. Łabiszyn
    1 / 4
    Dom Oporówek gm. Łabiszyn

    Oporówek

    • 840 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 93 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam cale gospodarstwo z lasem! Doskonała Inwestycja na farmę Fotowoltaiczną!!! Sprzedam nieruchomość rolną w Oporowie gm.Łabiszyn (powiat Żnin, woj.kujawsko pomorskie)...

  • Działka Smolniki gm. Szubin
    1 / 6
    Działka Smolniki gm. Szubin

    Smolniki

    • 58 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Tania działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 720m2 we wsi Smolniki, 2,5km do Szubina. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny. D...

  • Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn
    1 / 3
    Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 999 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż polecam budynek magazynowo warsztatowy, w miejscowości położonej 30 km od Bydgoszczy w stronę Żnina. Budynek posadowiony na działce 5.000m2, w przemysłowej części miej...

  • Działka Smolniki gm. Szubin
    1 / 6
    Działka Smolniki gm. Szubin

    Smolniki

    • 74 500 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Tania działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 928m2 we wsi Smolniki, 2,5km do Szubina. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny. D...

  • Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 12
    Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka

    Olimpin

    • 559 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: Osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca...

  • Dom na sprzedaż w Żninie bez pośredników
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w Żninie bez pośredników

    Żnin

    • 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w centrum Żnina - bez pośredników ! Umeblowanie oraz aranżacja zewnętrzna AI. Treść : dom wolnostojący w centrum Żnina po kapitalnym remoncie . 4 sypialnie plus salo...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Janikowo

    • 385 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie umeblowane z AGD i RTV cena do negocjacji

  • Działka budowlana w Prądocinie koło Bydgoszczy!
    1 / 2
    Działka budowlana w Prądocinie koło Bydgoszczy!

    Prądocin

    • 115 000 zł cena
    • 553 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Prądocinie koło Bydgoszczy! Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media takie jak prąd, woda, kanalizacja przy granicy działki. Nieruchomość na o...

  • Działka budowlana w Przyłeki
    Działka budowlana w Przyłeki

    Przyłęki

    • 175 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Przyłekach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Bydg...

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Dwupokojowe po generalnym remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe po generalnym remoncie

    Żnin

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Żnina Lokalizacja: Centrum miasta Powierzchnia: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe, podwórko (możliwość dokupienia ogr...

  • Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o pow. ok.0,8ha zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalno-komercyjnym o pow. użytkowej ok. 1000m2 oraz dwoma budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni ró...