• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Barcin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Barcinem

(11)
  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...

  • Mieszkanie Prądocin ul. Ukośna

    Prądocin » ul. Ukośna

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE/ LOKAL DO WYNAJĘCIA!ATUTY:- Inwestycja z 2024 roku!- Wysoki standard wykończeń- Duży taras!- Szybki dojazd do Bydgoszczy (15km)...

  • Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 115 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.28 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu w Pakości. Lokal składa się z jednego pokoju z wy...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Pakość

    Pakość

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy Państwu na wynajem ustawne mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku w Pakości. Lokal o powierzchni 47,87m2, składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem, przedpoko...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Janikowo

    • 385 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie umeblowane z AGD i RTV cena do negocjacji

  • Dwupokojowe po generalnym remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe po generalnym remoncie

    Żnin

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Żnina Lokalizacja: Centrum miasta Powierzchnia: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe, podwórko (możliwość dokupienia ogr...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żnin

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w pakości dwa pokoje kuchnia i łazienka. Ogrzewanie CO . Nie odpowiadam na SMS proszę nie pisać.

  • Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości
    Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny 55m2 2 pokoje kuchnia i łazienka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • MIESZKANIE M-5 ROZKŁADOWE, SOLIDNIE ZBUDOWANE

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie M-5 w Fordonie, Oś. Tatrzańskie na III pietrze, 75 m2 z oddzielna kuchnia z zabudową na wymiar, gaz nieopomiarowany, (można się dogrzewać) osobno WC z umywalką...

  • Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia
    1 / 9
    Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia

    Sikorowo

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Leśne Zacisze Jaszczółtowo
    1 / 6
    Leśne Zacisze Jaszczółtowo

    Jaszczółtowo

    • 325 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Rozpoczęliśmy II etap inwestycji osiedla mieszkań w Jaszczółtowie. Spokojna okolica, miejscowość otoczona lasami, w sąsiedztwie stadniny koni. Dogodna komunikacja w wielu kierunka...

  • Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska
    Kawalerka do wynajęcia Bydgoszcz ul. Lubelska

    Bydgoszcz

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem na ulicy Lubelskiej. Przestronny pokój z oddzielną kuchnią i łazienką. Idealna dla studentów, singli lub pary. Czynsz 1600 zł + czynsz administracyjny + prąd...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Bydgoszcz

    • 2 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na nowym,strzeżonym osiedlu przy ul. Powstańców Warszawy 6E w Bydgoszczy. Mieszkanie stylowo urządzone, składające się z salonu z aneksem kuchenny...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • mieszkanie Rynarzewo
    1 / 7
    mieszkanie Rynarzewo

    Rynarzewo

    • 1 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Częściowo wyposażona kuchnia. 2 pokoje, łazienka. Centralne ogrzewanie , światłowód, Mieszkanie po remoncie. Czynsz 1100 + opłaty wg wskazań liczników. Dostępne od zaraz. Kaucja 3...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Bydgoszcz

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kawalerka wyposazona Wyzyny do wynajecia. W poblizu markety, przystanki A i T. Najem okazjonalny - czynsz najmu 1400 zł, czynsz do Sp-ni 400 zl. Dodatkowo prad co 2 m-ce

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 628 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z klimatyzacją na bydgoskim Górzyskowie! Wszystkie meble w cenie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe , nowoczesne...

  • Mieszkanie Jaszczołtowo gm. Rojewo
    1 / 7
    Mieszkanie Jaszczołtowo gm. Rojewo

    Jaszczółtowo

    • 325 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkania w spokojnej okolicy Jaszczółtowo PROWIZJA DLA BIURA 0% I BEZ PCC Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań. Oferujemy nowe mieszkania w malown...

  • Mieszkania na nowo powstającym osiedlu w malowniczej okolicy
    1 / 16
    Mieszkania na nowo powstającym osiedlu w malowniczej okolicy

    Rojewo

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Zakup fakturą VAT dzięki czemu są Państwo zwolnieni z opłaty skarbowej PCC (2%)...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 457 787 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_22, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 537 006 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 3, taras: 8,82 m, ogródek: 16,92 m Miejsce po...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 440 294 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 28, balkon: 8,91 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 440 294 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 36, balkon: 7,29 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 436 619 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 53, balkon: 7,30 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 353 998 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_50, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • Mieszkanie w bloku parter 58m
    1 / 16
    Mieszkanie w bloku parter 58m

    Bydgoszcz

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania lub zamiany na dom, mieszkanie w bloku na parterze ( środkowe) bardzo ciepłe, ponieważ pod mieszkaniem w piwnicy jest kotłomnia bloku. Adres mieszkania, to osiedle Bł...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Akademicka

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Akademicka

    • 596 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje wykończone pod klucz z miejscem w hali ATUTY:- możliwość wyboru wykończenia pod klucz- ustawny rozkład salon z aneksem + 2 sypialnie- miejsca parkingowe w hali garażowej w...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul. Wojska Polski...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 71M2 4 POKOJE 2 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW! ATUTY:- pełne wyposażenie!- klimatyzacja!- nowe budownictwo!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHA...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul.

    Bydgoszcz » Kapuściska

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!4 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE - KAPUŚCISKA!ATUTY:- 4 niezależne pokoje!- Nowe budownictwo!- Pierwsze piętro!- Dogodna lokalizacja!- Garderoba!- E...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Ignacego Paderewskiego

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Paderewskiego

    • 369 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na Osiedlu Sens z miejscem parkingowym ATUTY:- miejsce parkingowe za szlabanem w cenie - dobrze skomunikowane, ścisłe centrum - mieszkanie wyposażone wraz ze sprzętami AG...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Świętej Trójcy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Świętej Trójcy

    • 459 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Jeżeli szukasz nowego biura, salonu, kancelarii - oferta, którą oglądasz może być strzałem w dziesiątkę. Trzy pomieszczenia, genialna lokalizac...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul. Wiatrakowa

    Bydgoszcz » Szwederowo » ul. Wiatrakowa

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJOWE WYREMONTOWANE MIESZKANIE W ZADBANEJ KAMIENICYATUTY:- nowe instalacje!- wyposażenie w cenie!- wolne od ręki!- blisko centrum miasta! CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie przeszło...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 334 159 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 60,09 m² wygody w JANIKOWIE | 3 pokoje gotowe do zamieszkania!

    Janikowo

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 521 977 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 24 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 384 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 11 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...