• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nasiechowice
  • Barcin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Barcinem

(108)
  • Dom Nowa Wieś Wielka
    1 / 10
    Dom Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAKIEJ nieruchomości nie znajdziesz nigdzie indziej! TAKIEJ nieruchomości nie będzie miał też nikt inny... poza Tobą, gdy zostaniesz jej nowym właścicielem. Ta nieruchomość moż...

  • Dom Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 15
    Dom Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie ! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. DOM wybudowany w roku 2006 roku, z gara...

  • Dom dwurodzinny
    1 / 2
    Dom dwurodzinny

    Brzoza

    • 1 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dwurodzinny stan deweloperski 4 kondygnacje stan surowy zamknięty, prąd, woda, kanalizacja, możliwość zamiany na grunt w okolicy,

  • Wiktorowo - działka budowlana pod lasem
    1 / 9
    Wiktorowo - działka budowlana pod lasem

    Wiktorowo

    • 325 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiktorowo gm. Gąsawa. Własność z KW pow. 420 m. kw. Nieruchomość zabudowana nowym domkiem letniskowym o pow. 35 m. budynkiem gospodarczym...

  • Piękna działka ROD nad jeziorem Żnin
    1 / 15
    Piękna działka ROD nad jeziorem Żnin

    Żnin

    • 85 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wspaniała działka ROD o powierzchni 344 m2, położona na urokliwym osiedlu w Żninie ( ROD "Czapla") Na działce znajduje się murowany i ocieplony domek o powierzchni 25 m2 z tarasem,...

  • Pięknie i tanio k. Bydgoszczy.
    1 / 4
    Pięknie i tanio k. Bydgoszczy.

    Kolankowo

    • 240 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka leśno -budowlana - 1.2 ha - przylegająca do lasu - 20 zł/m.kw -Możliwość zabudowy domem mieszkalnym . Podstawowe media - woda , prąd. Planowane : kanalizacja . Dojazd dro...

  • Dom Łysinin gm. Gąsawa
    Dom Łysinin gm. Gąsawa

    Łysinin

    • 250 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu to ok 67m2 na co składa się wiatrołap, dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz dodatkowy pokój na poddaszu. Wewnątrz, budyn...

  • Piękna działka w pobliżu jeziora

    Dąbrowa

    • 98 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Dąbrowa, Ludwin, 10,5 ar, media, Jezioro RogóźnoMożliwość zakupu kilku lub wyboru:nr1 120 tys złnr2-3 98 tys złnr4-5 60 tys złDziałka:- 1 linia zabudowy- 1055 m2- wymiary...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Inwestycja.Sprzedam działkę
    1 / 3
    Inwestycja.Sprzedam działkę

    Prądocin

    • 3 600 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 27000m.Pozwolenie na budowę 15 domów jednorodzinnych .Blizko do jeziora Chmielnickiego 1500m.Cicho koło lasu 10minut drogi do Bydgoszczy autem.

  • 1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA
    1 / 2
    1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA

    Mąkoszyn

    • 47 zł cena
    • 14 366 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka otoczona lasem państwowym z jednej strony z drugiej sąsiaduje z trzema domami .na działce naturalne staw .media prąd woda w granicy działki nr.107/1 25km od bydgoszczy .b...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.

  • 1 / 2
    Działka 5000 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 5.000m2 zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Położona w jednej z ulic odchodzących od trasy Mszczonów-Tarczyn. Wymiary 100 x 5...

  • 1 / 2
    Działka leśna 8660 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 222 000 zł cena
    • 8 662 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o powierzchni 8660 m² zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Media - prąd w okolicy. Wymiary 50 x 174 m.Jest miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • 1 / 2
    Ziemia rolna

    Prądocin

    • 75 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, mam na sprzedaż ziemię rolną (łąka) miejscowość Prądocin(na przeciw jeziora jezuickiego) teren 100 % płaski i nasłoneczniony. Numer działki 332/3 Brzoza(możliwość sprawdze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żnin

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Oćwieka

    • 380 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Mokre

    • 1 299 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Teren inwestycyjny z brzegiem jeziora

    Prądocin

    • 6 000 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki inwestycyjne z brzegiem jeziora: - MPZP pod hotelarstwo - pełne uzbrojenie w drodze - linia zabudowy - 20m od brzegu jeziora - powierzchnia zabudowy - 60% powi...

  • Działka Janikowo

    Janikowo

    • 59 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 314m2 znajdującą się w cichej i kameralnej okolicy w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych w Janikowie...