działka na sprzedaż
18 maj 2023

Działka na sprzedaż na peryferiach Żnina .

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. żniński gm. żniński
Odświeżone 2 lata temu, Czwartek, 18 maj 2023 13:05
115 000 zł 1 020 m2
115 000 zł 1 020 m2 113 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 020 m2
Cena za metr 113 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K27476246

Opis

WItam . Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną na peryferiach Żnina o powierzchni ponad 1000 m2 . Działka znajduje się przy drodze asfaldowej , wjazd na działkę drogą wewnętrzną . Media - prąd , woda , kanalizacja , gaz ziemny . Nieruchomosć znajduje się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych . Dobry dojazd do centrum miasta . Oaza spokoju i ciszy . Nieruchomość sprzedawana przez biuro ppośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami "Nieruchomoscidom" w Żninie , Roland Pilarski , nr. licencji zawodowej 4740 . W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzownić pod nr. tel. Pokaż numer telefonu .
  • Data aktualizacji: 2023-08-17
  • ID ogłoszenia: K27476246
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Żnin, cena: od 97 750 do 132 250 zł, powierzchnia: od 867 do 1173 m2
BN
Biuro Nieruchomosci "Nieruchomoscidom" Roland Pilarski agent nieruchomości · 4 ogłoszeń
Zadzwoń

Biuro Nieruchomosci "Nieruchomoscidom" Roland Pilarski agent nieruchomości

Tel: 509... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika