• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żorami

(233)
  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę od zaraz kawalerkę w Jastrzębiu-Zdroju w Zdroju. Obok parku w nowym budynku, ocieplonym. Obok sklepy, przystanki, szkoły, banki... Metraż 40; 2 pokoje; Mój numer: [tel]

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...

  • Duże mieszkanie
    1 / 7
    Duże mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Szanowni Państwo, Przedmiotem najmu jest ogromne mieszkanie w dużym nowym ocieplonym budynku (mieszczące się na samym dole - parter), który jest wyposażony we wszystkie media. Je...

  • Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny
    1 / 7
    Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz nowe wyremontowane mieszkanie, dla dużej rodziny z dziećmi. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie media. Mieści się w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój obok Parku Zdr...

  • Kawalerka w Zdroju od zaraz
    1 / 2
    Kawalerka w Zdroju od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz kawalerka w Zdroju obok parku zdrojowego. Obok sklepy, kościół, poczta, przystanki. Możliwość wprowadzenia od zaraz. Warunek - co najmniej na 3 miesiące. Kontakt: [tel]

  • Mieszkania dla rodzin
    1 / 7
    Mieszkania dla rodzin

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest nowowybudowane mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju, dokładnie w samym sercu w parku, obok Hotelu Dąbrówka i Kościoła. Mieszkanie zn...

  • Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju
    Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę kawalerkę z ogródkiem w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 1Maja . Od zaraz cena to 1250 plus media. Kontakt : [tel]. Poszukiwana osoba spokojna ceniąca ciszę spokój...

  • Kawalerka od zaraz
    1 / 4
    Kawalerka od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Od zaraz kawalerka na wynajem miejsce parkingowe.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • idealne na pierwsze "M" lub pod inwestycję

    Jastrzębie-Zdrój

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 599 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Sprzedam komfortowy apartament w pobliżu centrum Rybnika. Funkcjonalny apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Wyzwolenia - zaledwie 1,3 km od rybnickiego rynku. F...

  • idealne dla singla lub pary

    Wodzisław Śląski

    • 1 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajem mieszkania 31m
    1 / 6
    Wynajem mieszkania 31m

    Łaziska Górne

    • 1 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam wynajmę Mieszkanie na 1 piętrze po gruntownym remoncie Kawalerka 31m2 , Przy ul Dworcowej Łaziskach G Mieszkanie Posiada : Łazienkę w pełni wyposażona Kuchnia z wyposażeniem...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • dwupokojowe idealne pod inwestycję TYLKO W NASZYM BIURZE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Rezerwacja Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przestronne gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,50m2,położone na 4 piętrze niskieg...

  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 410 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | REZERWACJA Rezerwacja Na sprzedaż M5 Rybnik ul. Orzepowicka. Mieszkanie mieści się w bloku po termomodernizacji z wymieni...