• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żorami

(233)
  • Mieszkanie Mnich
    Mieszkanie Mnich

    Mnich

    • 179 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoj...

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ!
    MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ!

    Jastrzębie-Zdrój

    • 265 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąs...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 259 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Ustawne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze ocieplonego bloku. Nieruchomość znajduje się w Radlinie ul. Wieczork...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Sprzedam gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w Wodzisławiu Śląskim na os. XXX Lecia . Nieruchomość znajduje się na Parterze w niskim bloku po termo...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kusocińskiego

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kusocińskiego . Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. W pobliżu pełna in...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Jastrzębiu-Zdroju znajdujące się w niskim bloku na cichym i spokojnym osiedlu. (ul. Malchera) W pobliżu pełna infrastruktura :...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Śląska

    • 258 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Śląskiej . Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kaszubska

    • 208 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kaszubskiej . Mieszkanie znajduje się na II piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się na każ...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Rezerwacja Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca. Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje się na 10 piętrze w zadba...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 204 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam ustawną kawalerkę blisko Centrum Wodzisławia Śląskiego (ul. Przemysława) w ocieplonym bloku po termomodernizacji z windą . Mieszkanie znajduje się na wygodnym 2 P...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Dolny

    Rybnik » Niewiadom

    • 105 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji w Rybniku dzielnicy Niewiadom przy ulicy...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w przy ul. Zebrzydowickiej znajdujące się na parterze budynku. Składa się z jednego dużego pokoju, sypialni, małego dodatkowego p...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski ul. 1 Maja

    Wodzisław Śląski » ul. Maja

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m², usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Lokal został zaprojektowany w sposób maksymalnie wykorzys...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. 1000-Lecia

    Jastrzębie-Zdrój » os. 1000-lecia

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla 1000-leci...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny
    Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik

    • 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- Niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana je...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 252 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4, położone na czwartym piętrze przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osob...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 165 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem,...