• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żorami

(233)
  • TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE – 1 PIĘTRO | WRZOS...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • LUKSUSOWE wolne od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Rybnicka Kuźnia ul. Mglista

    Rybnik » Rybnicka Kuźnia » ul. Mglista

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe M5 gotowe do zamieszkania z widokiem na zalew RybnickiNowoczesne, przestronne 63,56 m² po generalnym remoncie — wystarczy wnieść swoje rzeczy i zacząć nowy rozdział życia...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 10
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal wyróżnia się przepięknym, nieprzesłonięty...

  • M3 po remoncie z balkonem - Tuż obok teatru!
    M3 po remoncie z balkonem - Tuż obok teatru!

    Rybnik

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III pię...

  • 2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka
    1 / 10
    2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka

    Wodzisław Śląski

    • 259 990 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 378 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • umeblowane trzy pokoje z dużym balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 450 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • IDEALNE DLA RODZINY 1 piętro

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Karłowicza na trzecim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 38...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Pawłowice

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie w Pawłowicach śląskich. Lokal jest po gruntownym remoncie,ściany i podłogi były kute do żywego betonu,duży balkon,osobno łazienka i ubikacja,widna kuchnia...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna
    1 / 12
    Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna

    Mnich

    • 320 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowo...

  • MIESZKANIE DO WPROWADZENIA
    1 / 12
    MIESZKANIE DO WPROWADZENIA

    Rybnik

    • 400 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się...

  • 1 piętro, Rybnik-Boguszowice
    1 / 9
    1 piętro, Rybnik-Boguszowice

    Rybnik

    • 199 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią  duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejśc...

  • M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!
    M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!

    Rybnik

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 2 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku o powierzchni 120 m2 przy ul. Wyzwolenia znajdujące się na 3 piętrze kamienicy. Składa się z : 4 pokoi łazienki z...

  • dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!
    1 / 14
    dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!

    Rybnik

    • 279 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym blok...