• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żory +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żorami

(233)
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Kawalerka w Pszczynie
    1 / 9
    Kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam Mam do wynajęcia kawalerkę dla jednej l Niepalącej osoby Mile widziane osoby starsze.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowej kamienicy 100m od rynku , z widokiem na...

  • Mieszkanie na wynajm
    1 / 9
    Mieszkanie na wynajm

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie wynajmę.120m2- 4 pokoje osobne wejscie osobne liczniki na media. Zapraszam

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazien...

  • Wynajm mieszkania
    1 / 9
    Wynajm mieszkania

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym .Osobne wejście osobne liczniki prąd woda gaz.Obejście ogrodzone duzy parking, solary , kamery, internet. Zapraszam

  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2
    1 / 3
    Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 650 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę 30 m2 Odstępne: 1650 + czynsz + media (prąd, woda, gaz) (czynsz ok 200 zł ) Ogrzewanie: Gazowe Wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, pralka Do dyspozycji . mały t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy funkcjonalną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na 6. piętrze przy ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. To świetna propozycja dla singla lub pary, ceniących mąd...

  • Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica
    1 / 11
    Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m², usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Patriotów. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do wpr...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim...

  • Mieszkanie Radlin
    1 / 7
    Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 203 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Gotowiec inwestycyjny w tej chwili wynajmowany. 7,5 % zwrotu. Do sprzedania mieszkanie położone w Radlinie przy ul. Korfantego znajdujące się na 3 piętrze bloku po termomoderniza...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 12
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.27 m2 położone na dziesiątym piętrze w ocieplonym bloku z windą przy ulicy Chabrowej...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • Mieszkanie Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik » Zebrzydowice

    • 2 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu Nowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Budynek ocie...

  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...