• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Żorami

(233)
  • m6 Jastrzębie Zdrój
    1 / 8
    m6 Jastrzębie Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    M6dobra lokalizacja ul. Katowicka , cały opis w zdjęciach cena 300000...

  • Sprzedam,zamienie mieszkanie własnościowe m-3
    Sprzedam,zamienie mieszkanie własnościowe m-3

    Jastrzębie-Zdrój

    • 205 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe ( odrębna własność ) m-3 typ szwedzki. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dubielec przy KWK "Zofiówka". W skład mieszkania wchodzi:2 poko...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Wodzisław Śląski

    • 336 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 48m na osiedlu XXX-lecia w wodzislawiu slaskim cena do negocjacj

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie niski blok na 1 piętrze, centrum ul Wrzosowa, przynależna duża komórka

  • wynajme kawalerke
    wynajme kawalerke

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    wynajme kawalerkew centrum rybnika

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    wynajmę mieszkanie w centrum rybnika dworek 1700 plus oplaty 950 pln

  • wynajme
    wynajme

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    wynajmę m4 w centrum rybnika oś sławików

  • Udział 1/6 w nieruchomości lokalowej

    Jastrzębie-Zdrój

    • 31 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 28.01.2025 roku GL1G/GU/1003/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,
    wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,

    Wodzisław Śląski

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    do wynajęcia lub sprzedania mieszkanie zadbane , spokojna okolice, wszędzie blisko, sklepy, pizzeria naprzeciw bloku, poradnia lekarska, szkoła, przedszkole, wszędzie gładzie wy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 210 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • M4 Rybnik centrum - podjazd dla niepełnosprawnych

    Rybnik

    • 235 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w Rybniku przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się...

  • Sprzedam mieszkanie

    Łaziska Górne

    • 100 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Laziskach Górnych pierwsze piętro do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Apartament na nowym Osiedlu Tessin Park w Cieszynie.
    1 / 10
    Apartament na nowym Osiedlu Tessin Park w Cieszynie.

    Cieszyn

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA CENA ! Mieszkanie o pow. całkowitej wraz z komórką lokatorską 66,18 m2 + miejsce parkingowe zewnętrznym przy ul. Konopnickiej. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Lokali...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cieszyn

    • 341 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 770 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 392 534 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 61,06 m², Cieszyn

    Cieszyn

    • 386 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej wyodrębniony lokal mieszkalny nr 32 w budynku nr 3 przy ul. Stanisława Moniuszki w miejscowości Cieszyn w gm...

  • Mieszkanie Cieszyn

    Cieszyn

    • 350 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Cena do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. piętrze w 4piętrowym budynku z cegły na ulicy gen. Józefa Hallera . Budynek z 1967 roku, ociep...

  • Mieszkanie Chałupki rynek pierwotny

    Chałupki

    • 499 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dwupoziomowy Apartament w stanie Deweloperskim z Ogródkiem! Nieruchomość wybudowana w 2024r. z najwyższej jakości materiał...

  • IDEALANE POD INWESTYCJĘ Z BALKONEM

    Cieszyn

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Górki Śląskie gm. Nędza, Jasna
    1 / 15
    Mieszkanie Górki Śląskie gm. Nędza, Jasna

    Górki Śląskie

    • 280 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie należące do wspólnoty mieszkaniowej, położone przy ul. Jasnej w Górkach Śląskich. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem,...

  • Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze

    Cieszyn

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA: ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Szukasz miejsca, które łączy spokój z doskonałą infrastrukturą? A może inwestycji pod...

  • Mieszkanie Cieszyn ul. Ludwika Brożka

    Cieszyn » ul. Brożka

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cena do negocjacji, tradycyjnie klienci gotówkowi mil widziani. Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 80,4 m, położone na pierwszym piętrze, z d...

  • REZERWACJA Nowoczesna kawalerka typu studio z balkonem

    Cieszyn

    • 243 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1
    1 / 16
    Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1

    Cieszyn

    • 2 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4

    Cieszyn

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 w Cieszynie. Nieruchomość: Powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewan...

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Górki Śląskie ul. Jasna

    Górki Śląskie » ul. Jasna

    • 280 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 2 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking
    Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking

    Cieszyn

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Barteczka w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na parterze całkowicie odremontowanego apartamentowca. W skład...

  • rezerwacja PRZESTRONEN Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Cieszyn

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Cieszyn ul. Jana Matejki

    Cieszyn » ul. Matejki

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m², należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja...