• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ziębicami

(29)
  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Rondo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Henryków ul. Słoneczna

    Henryków » ul. Słoneczna

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    [i] Marzy Ci się mieszkanie na wsi, jednocześnie mając w okolicy wszystko co potrzebne ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! [/i] Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe miesz...

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ZĄBKOWICE SL. - OSIEDLE XX-LECIA - Sprzedam mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji. tel. [tel].

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZĄBKOWICE ŚL. - OSIEDLE XX- LECIA - mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 37 m na OSIEDLU XX-LECIA w Ząbkowicach Śl. , 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkowicach na Osiedlu XX-lecia, 37m, 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji. Tel.[tel].

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kupie mieszkanie w Nysie

    Nysa

    • 170 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zdecydowanie kupie mieszkanie w Nysie do 1piętra lub winda. Z centralnym miejskim. DO 170000 zł

  • Sprzedaz

    Nysa

    • 279 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam na sprzedaż mieszkanie 71,90 m2, w tym dwa pokoje, kuchnia, łazienka , garderoba i przedpokój. Pokoje przestronne duże z dwoma andresolami. W cenie mieszkania dwie szafy podz...

  • Mieszkanie Górzec

    Górzec

    • 234 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy Państwu do zaprezentowania bardzo przestronne bezczynszowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w II piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Sprzedam mieszkanie

    Nysa

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2pok 3p po remoncie generalnym do zamieszkania

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 320 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 290 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nysa

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 410 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 299 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nysa

    • 930 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Nysa

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 275 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz swojego miejsca, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz odpocząć? Zamieszkaj w Jordanowie Śląskim, gdzie odnajdziesz idealną harmonię między spokojnym, wiejskim klimatem a udogodn...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter
    1 / 11
    Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter

    Jankowice Wielkie

    • 147 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 34,75 m² z dużym garażem w cenie – parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m², położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mies...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 3
    Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Nysa

    • 1 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie W Centrulm Nysy Dla Studentów Dostępne Od Zaraz!!!!!!!! Usytuowane przy Parku Miejskim, w pobliżu sklep spożywczy i piekarnia, darmowy parking, 0,5 km. Do uczelni. Ideal...

  • Przestronne mieszkanie w Rynku Nysy
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie w Rynku Nysy

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam dla Ciebie ofertę dwupokojowego mieszkania, na trzecim piętrze, położone w malowniczej kamienicy w samym centrum Nysy. Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulic: Rynek/Św....

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...

  • Mieszkanie studentce/kobiecie/kobiecie z dzieckiem bezpłatne
    Mieszkanie studentce/kobiecie/kobiecie z dzieckiem bezpłatne

    Nysa

    • 50 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przekażemy w użytkowanie bezplatnie mieszkanie blisko miasteczka Paczków . Dziewczynie/kobiecie potrzebujacej wsparcia . Warunek - bez problemu alkoholowego . Wszelkie zapytania...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul. Wrocławska

    Jordanów Śląski » ul. Wrocławska

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupu:Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane w cichej miejscowości Jordanów Śląsk...