• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowa Iwiczna
  • Wólka Niedźwiedzka
  • Falenty Duże
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Twardogórą

(26)
  • 2 pokoje + loggia  idealne pod inwestycję
    2 pokoje + loggia idealne pod inwestycję

    Oleśnica

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodo...

  • 3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów
    3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów

    Oleśnica

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Do wynajęcia
    1 / 8
    Do wynajęcia

    Zawada

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia budynek wolnostojący, własne co piec uniwersalny zieleń,parking ogrodzony,do ceny doliczyć licznik woda,gaz butla,prąd.kaucja jednokrotność czynszu, częściowo umeblowa...

  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Mieszkanie Oleśnica ul. Klonowa

    Oleśnica » ul. Klonowa

    • 715 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę....

  • Wynajem mieszkania
    1 / 11
    Wynajem mieszkania

    Syców

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.39,90 m2 w samym centrum m.Syców przy ul.Jana Pawła II 16 po generalnym remoncie ze względu na zmianę ogrzewania ze wspólnej kotłowni na ogrzewanie własne...

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • 3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem

    Oleśnica

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    To przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m² znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pralnia + piwnica. do c...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie umeblowane wynajmę składa się z kuchni salonu pokoju sypialnego przedpokój oraz łazienki bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy I markety w pob...

  • Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy
    1 / 8
    Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Hostel dla pracowników z Ukrainy pracujących w Olesnicy lub okolicy ul. Krzywoustego 1 wszystkie sklepy i markety w pobliżu wiecej informacji tel.[tel]

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie firmie zatrudniajacych 6 mezczyzn lub 6 kobiet z Ukrainy pracujacych w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek cena za miesiac od osoby 800 zl bardzo dobra lo...

  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...