• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(198)
  • Mieszkanie Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 499 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    | NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWYM Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w Żorach , w spokojnej prestiżowej dzielnicy O...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 649 900 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 569 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 499 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 529 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 559 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Żory

    • 399 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie m-3 52m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe ( odrębna własność ) m-3 typ szwedzki. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dubielec przy KWK "Zofiówka". W skład mieszkania wchodzi:2 pokoje, kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • M 6 SPRZEDAM
    1 / 8
    M 6 SPRZEDAM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    M 6 4 pokoje kuchnia łazienka komórka balkon 2 piętro ulica katowicka -opis w zdjęciach-cena 300000

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • M4 Pawlikowskiego

    Żory

    • 273 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     BIURO NIERUCHOMOŚCI PARCELA oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 56 m2 znajdującego się w świetnej lokalizacji na osiedlu Pawlikowskiego w niskim bloku na II p...

  • m6 Jastrzębie Zdrój
    1 / 8
    m6 Jastrzębie Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    M6dobra lokalizacja ul. Katowicka , cały opis w zdjęciach cena 300000...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem typu M-5 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 63 m2 usytuowane na X piętrze w dziesięciopiętrow...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie niski blok na 1 piętrze, centrum ul Wrzosowa, przynależna duża komórka

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Udział 1/6 w nieruchomości lokalowej

    Jastrzębie-Zdrój

    • 31 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 28.01.2025 roku GL1G/GU/1003/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie

    Bielsko-Biała

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 441 077 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 528 135 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 414 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem
    1 / 20
    Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem

    Bielsko-Biała

    • 428 990 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 395 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 185 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • Mieszkanie Chałupki rynek pierwotny

    Chałupki

    • 499 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dwupoziomowy Apartament w stanie Deweloperskim z Ogródkiem! Nieruchomość wybudowana w 2024r. z najwyższej jakości materiał...

  • Kurort Kozubnik – Penthouse 72 m² z Tarasem 191 m²
    1 / 16
    Kurort Kozubnik – Penthouse 72 m² z Tarasem 191 m²

    Porąbka

    • 1 499 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    AGENT PROWADZĄCY: MACIEJ CZADER PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowy penthouse w inwestycji Kurort Kozubnik, położony w Porąbce u podnó...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.
    1 / 16
    Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.

    Porąbka

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Kochasz narty i sporty wodne? Chciałbyś mieszkać w bliskiej okolicy gór i jeziora? 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego....

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...