• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(198)
  • M2 I piętro niski blok
    1 / 2
    M2 I piętro niski blok

    Jastrzębie-Zdrój

    • 128 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w centrum niski blok I piętro OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 175 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Kornelii Wowra osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp-s...

  • Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.

    Skoczów

    • 470 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg KW 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny...

  • Duże mieszkanie jak DOM
    1 / 7
    Duże mieszkanie jak DOM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Szanowni Państwo, Przedmiotem najmu jest ogromne mieszkanie w dużym nowym ocieplonym budynku (mieszczące się na samym dole - parter), który jest wyposażony we wszystkie media. Je...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę od zaraz kawalerkę w Jastrzębiu-Zdroju w Zdroju. Obok parku w nowym budynku, ocieplonym. Obok sklepy, przystanki, szkoły, banki... Metraż 40; 2 pokoje; Mój numer: [tel]

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...

  • Duże mieszkanie
    1 / 7
    Duże mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

• Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny
    1 / 7
    Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz nowe wyremontowane mieszkanie, dla dużej rodziny z dziećmi. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie media. Mieści się w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój obok Parku Zdr...

  • Kawalerka w Zdroju od zaraz
    1 / 2
    Kawalerka w Zdroju od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz kawalerka w Zdroju obok parku zdrojowego. Obok sklepy, kościół, poczta, przystanki. Możliwość wprowadzenia od zaraz. Warunek - co najmniej na 3 miesiące. Kontakt: [tel]

  • Mieszkania dla rodzin
    1 / 7
    Mieszkania dla rodzin

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest nowowybudowane mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju, dokładnie w samym sercu w parku, obok Hotelu Dąbrówka i Kościoła. Mieszkanie zn...

  • Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju
    Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę kawalerkę z ogródkiem w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 1Maja . Od zaraz cena to 1250 plus media. Kontakt : [tel]. Poszukiwana osoba spokojna ceniąca ciszę spokój...

  • Kawalerka od zaraz
    1 / 4
    Kawalerka od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Od zaraz kawalerka na wynajem miejsce parkingowe.

  • idealne na pierwsze "M" lub pod inwestycję

    Jastrzębie-Zdrój

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...