• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strumień +20 km
  • Książ Wielkopolski +20 km
  • Żabia Wola
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(198)
  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • dwupokojowe idealne pod inwestycję TYLKO W NASZYM BIURZE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...

  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Mieszkanie Pierściec rynek pierwotny ul. al. Jarzębinowa

    Pierściec » al. Jarzębinowa

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Cztery moduły do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    REZERWACJA.......... Ładne mieszkanie na 5 piętrze w bloku na ul. Traugutta. Mieszkanie wyremontowane, nowe instalacje elektryczne, ładne nowe drzwi. Mieszkanie nie wymag...

  • Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 650 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY DWUPOZIOMOWE Z TARASEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stan...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 395 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY Z OGRÓDKIEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 392 534 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 320 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 355 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości