• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Książ Wielkopolski +20 km
  • Żabia Wola
  • Nowy Sącz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(198)
  • Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni
    1 / 5
    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni

    Żory

    • 306 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 32,35 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski
    1 / 12
    Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski

    Żory

    • 656 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 14 w segmencie B 3-pokojowe mieszkanie: 61,67 m² Taras na dachu: 36,41 m² Komórka lokatorska: 1,11 m² 4-piętro Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac...

  • Mieszkanie Żory os. Pawlikowskiego

    Żory » Władysława Pawlikowskiego

    • 1 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ BIURA ! W swojej ofercie posiadam do wynajęcia mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim blok na os. Pawlikowskiego....

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska
    1 / 3
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 209 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, 43 metrowe z pięknym widokiem na zieleń w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kaszubskiej w bl...

  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...

  • SŁONECZNE 3 POKOJE POD LASEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 239 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 163 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 w centrum Jastrzębia przy ulicy Kurpiowskiej. Lokal o powierzchni 33.30 m2 usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 9
    Kawalerka do wynajęcia

    Pszczyna

    • 1 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Mam do wynanajęcia od zaraz ładną kawalerkę z dużym balkonem w centrum Pszczyny dla jednej osoby niepalącej bez zwierząt o stałych dochodach .Mieszkanie znajduje się na 1 p...

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie
    1 / 4
    Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę w centrum Pszczyny dla jednej lub dwóch kulturalnych osób o stałych dochodach, mile widziane osoby starsze Kawalerka je...

  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4 położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Jasnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodnokana...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...