• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczawnica +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sianowem

(170)
  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny z częścią usługową w Śródmieście Koszalin

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKAL MIESZKALNY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ Lokal w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługą zlokalizowaną na parterze wraz z mieszkaniami na pierwszym piętrze z częścią usługową, z...

  • Nowe wysokiej klasy mieszkania blisko centrum Koszalin

    Koszalin

    • 342 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ✨Dostępne są nowe wysokiej klasy mieszkania, blisko centrum miasta Koszalin, pomiędzy osiedlem Wenedów a ulicą Połczyńską. ⭐⭐⭐⭐⭐...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Dzieci Wrzesińskich

    Koszalin

    • 455 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość o powierzchni 78,83 m2 zlokalizowana na I piętrze, składa się z trzech przestronnych pokoi,...

  • Wynajmę mieszkanie w Koszalinie [ul. Kolejowa]
    Wynajmę mieszkanie w Koszalinie [ul. Kolejowa]

    Koszalin

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę osobie spokojnej, dbającej o porządek, bez nałogów i zwierząt -mieszkanie dwupokojowe (36 m^2), na parterze, z jasnym, słonecznym, aneksem kuchennym, kabiną prysznicową w ł...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Mścice

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam Sprzedam mieszkanie 270000tys mscice blisko Mielna duże przestronne z piwnica 2 pokoje Kuchnia oddzielnie Łazienka z oknem Duży korytaz Nowe okna Mieszkanie ma władny p...

  • Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem
    Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem

    Mścice

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Sprzedam piękne mieszkanie 65m cały czas słoneczne latem aż do zachodu Po kapitalnym remoncie wymiana elektryki nowe ogrzewanie i podłogowe Nowe okna 2 pokoje 1 pokój gośc...

  • Oferuję do wynajęcia mieszkanie, ul. Kolejowa w Koszalinie
    Oferuję do wynajęcia mieszkanie, ul. Kolejowa w Koszalinie

    Koszalin

    • 1 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia, mieszkanie 2-pokojowe (na parterze), w bloku - z dużą (podwójną) piwnicą, umeblowane i w pełni wyposażone, o powierzchni 36 m^2, położone przy ulicy Kolejowa...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Koszalin

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-POKOJOWE MIESZKANIE BEZ WLASCICIELA, UMEBLOWANE I URZADZONE- LUB DO WYNAJECIA ,TYLKO 1- SAMODZIELNY POKOJ !! ROWNIEZ DLA MATKI Z DZIECKIEM W WIEKU SZKOLNYM, SZANUJACEJ CUDZA WL...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • do wynajecia mieszkanie
    do wynajecia mieszkanie

    Koszalin

    • 1 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pokoj samodzielny w mieszkaniu dwupokojowym,bez wlasciciela lub cale mieszkanie dla szanujących cudzą wlasnosc. W cenie jest czynsz do spoldzielni

  • Sprzedam-zamienie

    Koszalin

    • 160 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Aneks kuchenny. Balkon. Prysznic. Do odświeżenia lub remontu w/G uznania. W okolicy komenda, szkoła, przychodnia, kosciol. Sieć sklepów spożywczych. Komisy meblowe. Lidl. Biedronka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam 2 pokojowy apartament w Sarbinowie ul. Łąkowa z miejscem...

    Sarbinowo

    • 435 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowy apartament, słoneczny, widny z ekspozycją okien/drzwi balkonowych na wschód i zachód, powierzchnia całkowita mierzona po podłodze to 39 metrów kwadratowych, uży...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bukówko

    • 185 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 766 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 917 346 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem E38 o pow. 65,06 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 507 315 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G127 o pow. 32,73 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miej...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 841 126 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem F76 o pow. 48,62 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 7
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 707 808 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D13 o pow. 48,48 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Sprzedam apartament przy samym morzu Widok
    1 / 4
    Sprzedam apartament przy samym morzu Widok

    Gąski

    • 850 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 21 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesny apartament Premium pięknie usytuowany w I linii brzegowej, z dużym ogrodem, zaledwie 30 m od morza. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Apartament...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze
    1 / 16
    Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze

    Kwasowo

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze zabytkowego pałacu, w malownicz...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZI...

  • Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.
    Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.

    Białogard

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę i...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...