• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sianowem

(170)
  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Inwestycja Apartament przy plaży Mielno
    1 / 12
    Inwestycja Apartament przy plaży Mielno

    Mielno

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Apartamenty BALTIC STAR to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamn...

  • Apartament przy plaży Mielno
    1 / 12
    Apartament przy plaży Mielno

    Mielno

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Wynajmę kawalerkę w apartamentowcu Baltic Star przy ul. pogodnej 6 w Mielnie. od 15.02.2026 do 15.05.2026 lub dłu...

  • Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa
    1 / 7
    Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne d...

  • Mieszkanie Mielno, Kwiatowa
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno, Kwiatowa

    Mielno

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna oferta ! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 pię...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielno

    • 487 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane

    Koszalin

    • 335 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nad Wodną Doliną ul Józefa Hallera ,nowoczesne ,z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania,do nie wielkiej negocjacji pozdrawiam Ryszard [tel]

  • Mieszkanie Koszalin
    1 / 8
    Mieszkanie Koszalin

    Koszalin

    • 2 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Morelowej w Koszalinie idealne dla osób ceniących nowoczesny standard i wygod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 002 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od str...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 967 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 823 615 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, t...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 780 639 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 929 386 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 21 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 549 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno....

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 9
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 996 929 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-25 o pow. 45,28 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 1 498 119 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie. Apart...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż
    1 / 9
    Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu – z loggią i garaż ! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 6...