mieszkanie na sprzedaż
2 gru 2021

Sprzedam-zamienie

woj. Zachodniopomorskie pow. Koszalin gm. Koszalin
Odświeżone 4 lata temu, Czwartek, 2 grudzień 2021 17:20
160 000 zł 22 m2
160 000 zł 22 m2 7 273 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 22 m2
Cena za metr 7 273 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 5
ID oferty K19671024

Opis

Aneks kuchenny. Balkon. Prysznic. Do odświeżenia lub remontu w/G uznania. W okolicy komenda, szkoła, przychodnia, kosciol. Sieć sklepów spożywczych. Komisy meblowe. Lidl. Biedronka. Sano m.in.- Parking. Pobliże centrum. Ok.20km-do morza. Przystanki autobusowe. Zamiana w granicach kawalerki. Oferty do przemyślenia. Wiezowiec-lata 1970. Piwnica. Z chęcią może być Slupsk. Jeśli chodzi o zamianę. Na pewno pobliże większych miast. Teren Zach.-pom.lub pomorskie.
Zdjęcia po bliższym już kontakcie. Mieszkanie z kw.
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 22 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Koszalin
  • Mieszkanie położone na 5 piętrze
  • Data dodania: 2021-12-02
  • Data aktualizacji: 2021-12-02
  • ID ogłoszenia: K19671024
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Koszalin, cena: od 136 000 do 184 000 zł, powierzchnia: od 19 do 26 m2
U
Ula osoba prywatna
Zadzwoń

Ula osoba prywatna

Tel: 698... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość