• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(707)
  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Julianów ul. Aleja Róż

    Łódź » Bałuty » ul. Aleja Róż

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA ATRAKYCJNA CENA! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż w...

  • Stylowe 2-pok. | blisko Manufaktury | 37 m² |winda

    Łódź » ul. Zachodnia

    • 304 991 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Manufaktury | 37 m² | winda | pełna własnośćNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 3. piętrze...

  • To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco
    1 / 16
    To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?
    1 / 16
    Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?

    Łódź

    • 545 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA BALKON CZY NA BALKON?AUTEM CZY SAMOLOTEM? Oto jest pytanie!Masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstaw...

  • Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku
    1 / 16
    Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku

    Łódź

    • 575 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie przy samym lesie – Janów, Widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisk...

  • TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU
    1 / 15
    TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU

    Łódź

    • 509 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Niektórzy szukają spokoju, Ty szukasz przewagi w samym centrum miejskiej dżungli. To mieszkanie to manifest nowoczesności, gdzie surowy beton łączy się z krwistą czerwienią i głębi...

  • Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek
    1 / 16
    Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek

    Łódź

    • 379 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na wynajem bezpośrednio komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m², idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Mieszkanie Przemyślany układ obejmuje: •...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propo...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam
    1 / 14
    Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam

    Łódź

    • 619 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na Widzewie – Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze...

  • Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.
    1 / 15
    Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.

    Łódź

    • 415 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking
    1 / 14
    90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking

    Łódź

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna propozycj...