• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(55)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pszów

    • 20 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rydułtowy

    • 219 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rydułtowy

    • 240 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rydułtowy

    • 290 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rydułtowy

    • 219 500 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Rynek

    Kędzierzyn-Koźle » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw. położone na Kozielskim rynku. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku i składa się z 3 pokoi ,kuchni ,balkonu ,łazienki oraz...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Piastowska

    • 255 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania, lub wynajęcia dla firm. Lokal mieszkalny przygotowany do zamieszkania dla 7 pracowników w centrum Koźla przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie położone...

  • Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 44.40 m2 w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Spółdzielców, wraz z przynależnymi dwiema piwnicami o łącznej powierzchni użytkowej 57.10 m2. Mieszkanie składa się z d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie-Koźlu,oś Powstańców Śl.

    Kędzierzyn-Koźle

    • 255 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie- Koźlu, oś. Powstańców Śl.: 2 pokoje, kuchnia, łazienka 53,5 m2;duży balkon, piwnica. Posadzka: glazura,panele.Instalacja elektr.miedziana. V pię...

  • sprzedam mieszkanie Piasty wschód

    Kędzierzyn-Koźle

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu Powstańców Śląskich (Piasty Wschód) . Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Do mieszkania przynależy duży balkon ty...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

    Kędzierzyn-Koźle

    • 326 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Kędzierzynie kozlu na osiedlu Blachownia Śląska do mieszkania mogę sprzedać garaż murowany przy bloku

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Mieszkanie dla pracownikow sezonowych
    Mieszkanie dla pracownikow sezonowych

    Krowiarki

    • 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pelni umeblowane cisza spokoj ,500zl pmedia kaucja.

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Posiadam do wynajęcia od zaraz ładną dużą kawalerkę z balkonem o pow 36.5 mkw. w Kędzierzynie-Kożlu na ośiedlu NDM. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz prz...

  • Sprzedam

    Kędzierzyn-Koźle

    • 90 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 38 m2 w K-K przy ul. Wojska Polskiego do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Jaryszów ul. Zwycięstwa

    Jaryszów » al. Zwycięstwa

    • 175 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chcemy zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w zadbanej kamienicy, w miejscowości Jaryszów, gmina Ujazd, powiat strzelecki. W pobliżu znajduje...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 820 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 619 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Łabędy » ul. Poezji

    • 659 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 249 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Politechnika

    • 268 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 155 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Szobiszowice

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 391 162 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 529 149 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 351 046 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 439 251 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • Mieszkanie Chałupki rynek pierwotny

    Chałupki

    • 499 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dwupoziomowy Apartament w stanie Deweloperskim z Ogródkiem! Nieruchomość wybudowana w 2024r. z najwyższej jakości materiał...

  • 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny ul. Orzeszkowej

    Czerwionka-Leszczyny » ul. Orzeszkowej

    • 215 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 35 m2 na parterze, na ulicy Orzeszkowej w Leszczynach. To doskonała okaz...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • idealne na start  niskie koszty!
    1 / 9
    idealne na start niskie koszty!

    Czerwionka-Leszczyny

    • 199 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Idealna oferta dla singla lub inwestora Lokalizacja parter w niskim, kameralnym bloku przy ul. Orzeszkowej zielona, spokojna okolica świetna do życia i pod wynajem bezprob...