• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Konstantynowem Łódzkim

(794)
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Lublinek-Pienista ul. Pienista

    Łódź » Polesie » ul. Pienista

    • 2 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,25 m2 z balkonem przy ul. Pienistej . Osiedle zamknięte, ochrona i monitoring 24 h. Budynek z 2011 r. Okolica z dużą...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Miejski azyl zwalniający upływ czasu
    1 / 15
    Miejski azyl zwalniający upływ czasu

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-29 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej 21 – blisko Manufaktury i Parku Staromiejskiego Nieruchomość: Do wynajęcia przestronne, w pełni um...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • 2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania
    1 / 16
    2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania

    Zgierz

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to. Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i...

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)
    1 / 11
    Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)

    Łódź

    • 290 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokali...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • 2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów

    Łódź

    • 1 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Rojnej 50D w Łodzi, w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją i pełną infrast...

  • Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46
    1 / 7
    Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46

    Łódź

    • 1 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w ścisłym centrum Łodzi. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje
    1 / 6
    Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie przy ul. Berlińskiego 22 w Łodzi, 2-pokojowe, w pełni umeblowane, przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji blisko park...

  • Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze
    Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka naprzeciwko Manufaktury przy ul. Drewnowskiej 33. Nieruchomość: Kamienica z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum. Ogrzewanie elektryczne, 19,4...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 385 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie!  To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momen...