• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Konstantynów Łódzki +20 km
  • Aleksandrów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Konstantynowem Łódzkim

(794)
  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • Czysto pewnie i z charakterem
    1 / 15
    Czysto pewnie i z charakterem

    Łódź

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, gdzie po przekroczeniu bramy osiedla miejski zgiełk nagle cichnie, a Ty wchodzisz do bezpiecznej, zielonej enklawy. To nie jest kolejny anonimowy blok – to T...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Nowe mieszkanie na sprzedaż

    Łódź » Śródmieście » ul. Sierpnia

    • 430 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum ŁodziNowoczesność, światło i świetna lokalizacja – to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidu...

  • Zachodnia 101, słoneczna kawalerka w Śródmieściu
    1 / 10
    Zachodnia 101, słoneczna kawalerka w Śródmieściu

    Łódź

    • 1 310 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczna i gustownie urządzona kawalerka przy ul. Zachodniej 101 w Łodzi, w samym centrum miasta, z doskonałą komunikacją miejską i przystankami tuż obo...

  • Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.
    1 / 9
    Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.

    Łódź

    • 1 640 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-15 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. 1 Maja 42/44 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury...

  • Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie
    1 / 16
    Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Z przyjemnością prezentuje państwu klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na łódzkim Manhattanie. Piotrkowska - deptak 1 minuta. Mieszkanie usytuowane na 17 ostatnim piętrze. Z oki...

  • Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California
    1 / 16
    Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California

    Łódź

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie bez Anioła
    1 / 16
    Mieszkanie bez Anioła

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W serialowych blokach przy Alternatywy 4 lokatorzy walczyli z usterkami, kolejkami i wszechobecną inwigilacją dozorcy Anioła. Ty możesz zapomnieć o tych scenariuszach, bo na łódzk...

  • Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój
    1 / 16
    Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój

    Łódź

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, w którym czas zwalnia, a zgiełk miasta cichnie tuż za progiem Twojego domu? Mary Mary z klasycznej powieści odkryła swój azyl za wysokim murem, a Ty...

  • Fundament pod Twój wielki powrót
    1 / 16
    Fundament pod Twój wielki powrót

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wchodzisz do wnętrza, gdzie czas się zatrzymał, ale Twoja wyobraźnia dopiero rusza. Wysokie na trzy i pół metra sufity budują przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwi...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura...

  • 3 sekundy
    1 / 16
    3 sekundy

    Łódź

    • 569 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kos...

  • Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź
    Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa przedwstępna. Oferta tylko u nas. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki (toaleta, prysznic) i przedpokoju. Balkon stanowi doskonałe miejsce na...

  • Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 670 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia ciepłe i przytulne mieszkanie przy ul. Legionów w Łodzi, w okolicy ul. Gdańskiej, blisko Manufaktury, z centralnym ogrzewaniem, idealne dla pary, student...

  • Pabianicka 35, Górna, przytulne studio
    1 / 9
    Pabianicka 35, Górna, przytulne studio

    Łódź

    • 990 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, idealne dla jednej osoby, ciepłe i słoneczne z miejskim ogrzewaniem. Nieruchomość: Mieszkanie o powie...

  • Kawalerka w dobrej lokalizacji
    Kawalerka w dobrej lokalizacji

    Łódź

    • 232 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow. 34 m2 wymaga gruntownego remontu. widne, dobrze oświetlone, kompletnie wyposażone woda, gaz, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Piekna panorama Łodzi...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110.Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w bu...

  • Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A
    1 / 9
    Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A

    Łódź

    • 1 430 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna i w pełni wyposażona kawalerka w apartamentowcu przy ul. Pomorskiej 45A w Łodzi, idealna dla jednej osoby lub pary, w ścisłym centrum miasta, z szyb...