• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamienną Górą

(138)
  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 399 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY NOWE MIASTO W OK. UL. TRUSKAWIECKIEJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2, u...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 14
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 279 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Piaskowa Góra/ 3pok/ spółdzielcze-własnościowe/ możliwość nabycia przez obywateli Ukrainy. NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 2 PIĘTROWEJ KAMIENICY, ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 pięt...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 795 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, po...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 133 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: -...

  • Mieszkanie Mieroszów
    1 / 7
    Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - Salonu, -...

  • Mieszkanie Wałbrzych Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Centrum

    Wałbrzych

    • 380 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2 skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 107 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój . Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: Składającą się z: - Kuchni, - 2 pokoi,...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie??? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajd...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 369 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie??? Koniecznie zerknij na ofertę. Zdjęcia posiadają charakter wyłącznie poglądowy - aby uzyskać więcej informacji zaprasz...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parter...

  • Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów
    1 / 6
    Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów

    Boguszów-Gorce

    • 105 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** DO REMONTU *** ATRAKCYJNA CENA**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytu...

  • Mieszkanie Wałbrzych Glinik
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Glinik

    Wałbrzych

    • 144 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA OPEN SPACE Z KOMINKIEM I OGRÓDKIEM W DZIELNICY GLINIK STARY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 30m2 , usytuowane na parterze 1 piętrowej kamienicy, w sk...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ W OK. UL. ŻEROMSKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej 57,2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WAŁBRZYCHA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ sa...