• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Kamienną Górą

(7)
  • 2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16
    1 / 8
    2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16

    Boguszów-Gorce

    • 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Żeromskiego 16 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m². Parter...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2

    Wałbrzych

    • 1 120 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacj...

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Wałbrzych,
    Mieszkanie Wałbrzych,

    Wałbrzych

    • 2 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    KOMFORTOWE MIESZKANIE 74 m2 WAŁBRZYCH - SOBIĘCIN Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 74 m². Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. W skład nieruchomośc...

  • Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las
    1 / 8
    Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las

    Boguszów-Gorce

    • 890 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 18 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Lokal o powierzchni 30 m2. Ostatnie, 3 piętro. Składa się z salonu,...

  • Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny
    1 / 10
    Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny

    Szczawno-Zdrój

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ciepłe i słoneczne mieszkanie 37m na 1 piętrze, w domku z miejscem parkingowym na terenie działki. Blisko wjazdu na obwodnicę Europejkę. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, ga...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 2 299 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz 2 komórkami lokatorskimi, w nowym budynku z windą w Centrum Świdnicy! MIESZKANIE D...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świebodzice

    • 1 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 2 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jedlina-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 3 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świebodzice

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 1 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszka...

  • Komorów os. ARKADIA bez pośredników
    1 / 9
    Komorów os. ARKADIA bez pośredników

    Świdnica

    • 1 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW , BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym , monitorowanym osiedlu Arkadia w Komorowie k. Świdnicy : 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym....

  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Mieszkanie Świdnica, Wrocławska
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Wrocławska

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otw...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! WYMAGANY NAJEM O...

  • Mieszkanie Świdnica, Wodna
    Mieszkanie Świdnica, Wodna

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Strzegom, Centrum
    Mieszkanie Strzegom, Centrum

    Strzegom

    • 3 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do firm zatrudniających! 3500 zł/netto Do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Strzegomia. W najbliższej okolicy Biedronka, Intermarche. Lokal mieszkalny o po...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...

  • Do wynajecia
    Do wynajecia

    Jelenia Góra

    • 2 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Umeblowane do wprowadzenia plus oplaty