• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poznań +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kamienna Góra

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kamienna Góra

    • 115 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezpośrednio! 50m2/2pokoje

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Stary Zdroj przy ul. Bardowskiego. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Do mieszkan...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    sprzedam mieszkanie

    Wałbrzych

    • 205 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha, w bloku, na trzecim ostatnim piętrze. Dwa pokoje, przechodnia kuchnia, łazienka z oknem. bez balkonu,bez windy.C.O. miejskie, ci...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 2 299 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 287 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 699 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 828 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 130 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 414 046 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 41,95 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,09 m2 -...

  • Apartament z garażem w Karpaczu

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 525 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2–4 osób.Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cies...

  • Apartament inwestycyjny 42 m² | Karpacz | garaż |

    Karpacz » ul. Prusa

    • 462 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m²....

  • Apartament inwestycyjny Karpacz | Prusa | parking

    Karpacz » ul. Prusa

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma po...

  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 747 225 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w miejscowości Ścięgny, tuż obok Karpacz - w spokojnej, kameralnej części regionu, z bezpośrednim widokiem na majestatyczną Śnieżka. To lokalizac...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 200 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biały Kamień/ 2pokoje/do wprowadzenia/ pełne wyposażenie. NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ, NA GRANICY BIAŁEGO KAMIENIA I SZCZAWNA ZDROJU. Opis lokalu:...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I OGRZEWANIEM MIEJSKIM W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,70m2, usytuowane na 1 piętrze w 3...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 209 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 10 PIETROWYM BLOKU PO TERMOMODERNIZACJI. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 , usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU 4 PIETROWYM Z WIELKIEJ PŁYTY PO TERMOMODERNIZACJI, W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,60m2 i...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 124 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ W OK. UL. ŻEROMSKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej 57,2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski
    1 / 8
    Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski

    Lubawka

    • 210 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z 1995 r. przy ul. Ciasnej w Lubawce. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, dużej kuchni z oknem,...

  • Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy
    1 / 8
    Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy

    Jaczków

    • 150 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Jaczków niedaleko Kamiennej Góry. To idealna propozycja dla osób s...