• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamienną Górą

(131)
  • Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy
    1 / 8
    Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy

    Jaczków

    • 150 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Jaczków niedaleko Kamiennej Góry. To idealna propozycja dla osób s...

  • Dwupoziomowe z widokiem na ogród. Zielona okolica.
    1 / 16
    Dwupoziomowe z widokiem na ogród. Zielona okolica.

    Wałbrzych

    • 604 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesne wykończenie z bliskością natury? To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Niepodległości 88 w Wałbrzychu to propozycja dla osób ceniących spo...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z  ogródkiem
    1 / 16
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Wałbrzych

    • 449 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Rzadka okazja na wałbrzyskim rynku — przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie z zadbanym ogródkiem przy samym wejściu. Takich ofert w tej cenie po prostu nie ma. Lokal mieści si...

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask BEZ POSREDNICTWA -SPRZEDAJE JAKO OSOBA PRYWATNA Mieszkanie cale wyszpachlo...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski
    1 / 8
    Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski

    Lubawka

    • 210 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z 1995 r. przy ul. Ciasnej w Lubawce. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, dużej kuchni z oknem,...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...

  • Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.
    Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu, ul Michałowskiego. W okolicy liczne sklepy, szkoła, przeczkole, apteki , komunikacja miejska i wiele innych dobrodziejstw p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje
    Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w...

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
    1 / 11
    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask Mieszkanie cale wyszpachlowane -NIE REGIPSY!! Wymalowane teraz w maju-2023 roku Panele na podlodze w pokoju polozone 2 tyg temu wrz...

  • słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły

    Wałbrzych

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i ciepłego mieszkania położonego Białym Kamieniu (okolice ul. Bema). Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, jasną kuchnią o pow...

  • SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -
    1 / 16
    SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -

    Wałbrzych

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw. Z DUŻĄ ŁAZIENKĄ Z OKNEM - NOWE MIASTO - WAŁBRZYCH. DO ODŚWIEŻENIA LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJI. Opis ogłoszenia: Sprzedam bez pośredników jasne i fun...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja

    Wałbrzych

    • 420 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 90 m², położone na II piętrze w kameralnej, dwupięt...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 299 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚRÓDMIEŚCIA W OK. PARKU SOBIESKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2 i użytk...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park
    Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Z Okna w Salonie SuPeR widok na górę Chełmiec. Park Sobieskiego cisza spokój ptaki śpiewają naprawdę warto. Zasłużyłeś na Komfort wypoczynku w spokoju i wygodę bliskości miasta w...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 399 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...