• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamienną Górą

(131)
  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 895 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWY APARTAMENT W KAMIENICY PO TERMOMODERNIZACJI ZLOKALIZOWANY W ŚRÓDMIEŚCIU. Opis lokalu: Apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 13
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 149 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I BALKONEM W SPOKOJNEJ CZĘŚCI DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowe...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DZIELNICY PODZAMCZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2 i całkowitej 37,63m2 usytuowane na 5 piętrze w 10 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 315 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, w...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 209 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 10 PIETROWYM BLOKU PO TERMOMODERNIZACJI. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 , usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU 4 PIETROWYM Z WIELKIEJ PŁYTY PO TERMOMODERNIZACJI, W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,60m2 i...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze
    1 / 5
    Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze

    Wałbrzych

    • 295 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY PODZAMCZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 53,4m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji, w skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 124 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,1m2 i całkowitej 52,04m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamie...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 309 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,87m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy, z lat 90-tych...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty

    Szczawno-Zdrój

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa niezależne apartamenty położone w klimatycznej kamienicy, przy ul. Kolejowej, w uzdro...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 11
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 54,82 m², położony przy ul. Nadrzecznej. Nieruchomość stanowi połączenie komfortowego miejsca do życia oraz sprawdzone...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Karpacz ul. Przemysłowa

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 890 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu | topowa lokalizacja.Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej w...

  • Mieszkanie trzypokojowe sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie trzypokojowe sprzedam

    Wałbrzych

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe w budynku cztero piętrowym składa się z trzech pokoi ciemnej kuchni łazienki z WC dwóch przedpokoi mieszkanie środkowe ciepłe okna plastikowe...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 174 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej 35...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 100 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 pię...