• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Dzierżoniowem

(424)
  • Mieszkanie Świdnica ul. L. Waryńskiego

    Świdnica » ul. Waryńskiego

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJEM OKAZJONALNY od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej

    Świdnica » pl. Jadwigi Śląskiej

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salon...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 584 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku....

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 479 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu ! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Komorów os. ARKADIA bez pośredników
    1 / 9
    Komorów os. ARKADIA bez pośredników

    Świdnica

    • 1 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW , BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym , monitorowanym osiedlu Arkadia w Komorowie k. Świdnicy : 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym....

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 490 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rycerska

    Świdnica » ul. Rycerska

    • 770 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum. Nieruch...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego

    Świdnica » ul. Mieczysława

    • 359 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nak...

  • Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach

    Ząbkowice Śląskie

    • 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m², położone w Ząbkowicach Śląskich. Lokal obejmuje przestronny salon, dwa komfortowe pokoje, kuchnię, łazienkę oraz pr...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Męczy Cię wielkomiejski gwar? Pracujesz lub studiujesz w wielkim mieście, a chciałbyś wracać do swojego miejsca wśród zieleni i spokoju?Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jasne, przyt...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania, które dodatkowo na siebie zarobi? Trafiłeś idealnie! Oferta biura nieruchomości Omega Estate na pewno przypadnie Ci do gustu!Zaprasza...