• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czarną Białostocką

(12)
  • Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla
    1 / 11
    Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla

    Supraśl

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliw...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • **Osiedle Zielone**
    1 / 12
    **Osiedle Zielone**

    Sokółka

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze do remontu. Okna pcv, podłogi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sokółka

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Sokółka

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17m2 do remontu, usytuowane na parterze w dobrej lokalizacji - centrum miasta (ul.Pocztowa 4). Cena 300 tys. zł do negocjacji. Czy...

  • Mieszkanie dwupokojowe na parterze nad zalewem-do wprowadzenia

    Wasilków

    • 305 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam umeblowane ładne mieszkanie na parterze w Wasilkowie. Mieszkanie posiada: -duży umeblowany pokój z zabudowanym balkonem -mały pokój z szafą i oknem w zabudowie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka Białystok, Młodych Okolica Centrum

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka do wynajęcia okolica Centrum Białystok Witam. Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie - kawalerkę 30 mkw Os. Młodych, Ul. Zwycięstwa. Mieszkanie na 8 piętrze wieżowca (...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Stroma

    • 500 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    *** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej Lokal usytuowany jest n...

  • **Konwaliowa**
    1 / 8
    **Konwaliowa**

    Białystok

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 37,10m2 usytuowane na czwartym piętrze przy ulicy Konwaliowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Pokój dzienny, pokój sypialny, kuchnia, korytarz, łazienka z wc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Jurowiecka

    Białystok » Centrum » ul. Jurowiecka

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem — ul. Jurowiecka, centrum BiałegostokuDo wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m²,...

  • **Rumiankowa**
    1 / 13
    **Rumiankowa**

    Białystok

    • 530 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i...

  • Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA
    1 / 12
    Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie ki...

  • **Wiadukt**
    1 / 8
    **Wiadukt**

    Białystok

    • 469 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchn...

  • Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)
    1 / 11
    Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)

    Białystok

    • 465 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv) i drzwi wejściowe. W cenie zostaje zabud...

  • Mieszkanie Białystok ul. Nowosielska

    Białystok » ul. Nowosielska

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne 3 pokoje 48,4m² | Stan do wprowadzenia | Cicha okolicaNa sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra)....

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza

    Białystok

    • 619 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dw...

  • Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *
    1 / 16
    Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *

    Białystok

    • 710 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m² oraz powierzchni użytkowej 76,95 m² (bez skosów), położone na jedn...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 550 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*
    1 / 9
    *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*

    Ignatki-Osiedle

    • 1 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem – Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m², w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny,
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny,

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe, Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    Białystok

    • 1 350 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wy...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • 2 pokoje, loggia, komórka | ul. Wrocławska

    Białystok » ul. Wrocławska

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku, na 3. piętrze w budynku bez windy.Zdjęcia w ogłoszeniu...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Ślusarska

    Białystok » Młodych » ul. Ślusarska

    • 519 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedl...