• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

(75)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 1 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Tatrzańska

    Łódź » Widzew » ul. Tatrzańska

    • 700 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia lub zakupu ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z windą przy ulicy Tatrzańskiej 111. Teren ogrodzony, monitorowany. Apartament z dużym balkon...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia wygodne przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze bloku przy ulicy Narutowicza 8. W budynku nowa winda. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie w pełni umeblow...

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,18 m2 - Piłsudskiego 67

    Łódź

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW. OGLĄDANIE w soboty po 12:30 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w budynku przy ul. Piłsudskiego 67. Mieszkanie mieści się na 2gim piętrze (bez win...

  • Przestronny 3 pokojowy apartament w stan. Premium

    Łódź

    • 647 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż 3 pokojowy przepiękny apartament w dzielnicy Łódź Górna. Świeżo wykończony, wcześniej niezamieszkały apartament mieści się w cichej i bardzo spokojnej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lutomiersk

    • 250 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. 1 Maja

    Łódź » Polesie » ul. Al. 1 Maja

    • 680 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 99,65 m2 przy al. 1 Maja. Możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Brama na pilota, domofon. Stan pr...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 399 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,50 m2 na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na Widzewie (os. Widzew-Wschód ) przy ul. Czajkowskiego , tuż pr...

  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 572 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel.: [tel] Mieszkanie znajduje się w nowej inwest...

  • MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. Wólczańska

    Łódź » Śródmieście » ul. Wólczańska

    • 426 360 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie 38,76 m² w sercu Łodzi - Śródmieście | Inwestycja „Accanto”Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej inwestycji Accanto przy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. B. Limanowskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Limanowskiego

    • 257 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 25 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na parterze. Mieszkanie przeszło remont w 2018 roku. Wymieniona z...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Odolanowska

    Łódź » ul. Odolanowska

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 26 metrów. Lokal położony w dzielnicy Koziny na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W po...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w okolicach Widzew Stary/ Księży Młyn. Lokal 3 pokojowy z balkonem o powierzchni użytkowej 49 metrów, położony na parterze w niskim bloku z cegły z lat 60....

  • kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych
    1 / 5
    kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych

    Łódź

    • 168 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kamienica po rewitalizacji z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej. Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 15,93m2,położoną na 1.piętrze w kamienicy po rewitalizacji. S...

  • Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka
    1 / 9
    Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka

    Łódź

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, z balkonem przy ul. Obywatelskiej 67 w Łodzi. Nieruchomość: Jednopokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...

  • Duża kawalerka 35 m² Górna ul. Komfortowa
    Duża kawalerka 35 m² Górna ul. Komfortowa

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m², położona na 2. piętrze w solidnym bloku z cegły z lat 60., zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi G...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...